Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Misály #6633 üzenetére

    Egyrészt nem 16-18 ezer, hanem 11, de mind1. Legalább is az L. A médiamánia csomagok leforgalmazhatók, tehát rugalmas felhasználást nyújt, a tarifa adott, a szolgáltatások is, amit azon felül kapsz. 19 és 21 ft-on leforgalmazni egy 11k-s csomagot, amin felül kapsz 1 giga netet, mobiltv-t és 300 bármely hálózatba sms-t, abban szerintem semmiféle csalás nincs. Az egyedüli "lehúzás" hogy minden hónapban ki kell ennyit fizetni. De ha valaki tudja, hogy úgyis lesz ennyi a számlája, akkor mitől lehúzás? Ezzel az erővel az S a lehúzás, mert drágábban beszélsz, kevesebb a bónusz. Nem pénzzel húznak le, hanem szolgáltatással, az nem lehúzás? :) Jó percdíj, és ezen felül minden más is jár hozzá. Persze, valamilyen szinten bele van kalkulálva az ár, különben nem adhatnák olcsóbban, de ezzel csak az a probléma, hogy a médiamánia csomagok (igen, az L és az XL is) a legjobb komplex, publikus csomagok közé tartoznak, azokat a csomagokat is figyelembe véve, ahol nincs ilyen ártámogatás a készülékeken. Nézd meg a vodás smart csomagokat... Na ehhez mit szólsz? Tény, hogy nekem se kéne 11k-s csomag, de csupán azért, mert nem használnám ki, viszont apámnak tökéletesen megfelelő lenne, a jelenlegi vodás 400 plus helyett. És ahhoz nem jár ám ilyen olcsó készülék árlista. Mégis mitől nagyobb lehúzás a médiamánia L az S-nél? Olcsóbb percdíj és minden extrából több jár. Aki nem beszél 11k-ért (én se) annak nyilván nincs rá szüksége, de ettől még miért lehúzás? Arányaiban olcsóbb, számolj utána. Annak a lehúzás, aki nem használja ki. Akinek meg 3k a havi számlája, nyilván ne írjon alá 11k-s csomagot. Most ha veszel egy kis pizzát 1500-ért, a családi pizza meg 3000, de 3x akkora, akkor az lehúzás? :W

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák