Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz stewe780 #27820 üzenetére

    köszönöm szépen a gyors válaszodat :R

    sebesség terén elég jó a Wave, pont e hónapban lett 2 éves, azóta megvan. a fém háza, és a brutális kijelzővédő GorillaGlass - v nem tudom, mi van előtte - meggyőzött. esett ez már pofára, méterekről többször, sarkára, pocsolyában is volt, és hibátlan. az alja/tetje, a műanyag zsebkopott, valamint a fém hátlapon van 2 jelentéktelen karc. de amúgy le a kalappal előtte.
    jó lenne nekem ez a Bada rendszer, droid nekem túl mókolós, IOs meg túl kötött, csak 3 nagy bajom van vele:
    -nincs rá nagyon normális app... bár igazándiból csak egy értelmesen tördelő, memóriát nem szétzabáló böngésző kéne rá, meg 1-2 apróság, nem kell 100 fingóapp...
    -lehetne nagyobb kijelzője, legalább 3,7"
    -videót brutálisan jókat csinál minőségileg, de a képek... mosott olajfestményes sz_rok... jó lenne valami értelmes kamerával szerelt...

    na de nem is ez a lényeg, ezt csak megosztottam, hátha érdekel valakit :D
    szoft.frissítések mennyire jönnek rá? vagy mennyire kell?
    "... más hülye progikat kapsz helyette:" ezen jót nevettem :D

    kamera mondjuk minőségre javulgat(ott)ezekkel a frissítésekkel, vagy az már a kezdettől fogva "fix"? videóban is gondolom azért elég jó, nem?
    kijelző liluuul? :Y ez mindnél? gariban cserélhető?
    írtátok korábban, h van 2 féle tán, Made in Finland, meg valami más országbeli. ezt kell figyelnem?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák