Hirdetés

  • Az LG elengedi a feltekerhető tévéket

    ph Nem tudták lenyomni a gyártási költségeket, kevés fogyott belőle, drága maradt.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz kpal #21473 üzenetére

    Nem tapasztalom jelenleg, hogy nagyobb lenne. Az előző build lomha volt, de a mostani nagyon pörgős, de ez normális még bőven a fejlesztési időszakban. Mivel a kis teljesítményű, kevés memóriával rendelkező eszközökre is jönni fog, nem várnék jelentős változást. A több funkció és a jelentősen több driver támogatása jelenthet(ne) nagyobb háttértár igényt, de a tömörítésre is nagyon rágyúrtak, és a kis háttértárral rendelkező eszközök frissítését is megoldották már elvileg.

    Előzőleg kifelejtettem, hogy a "hamburger" menüről értekezzek:
    Eddig nem voltam sem ellene, sem mellette, mert még kevés helyen használták, és kicsit kiforratlan volt a dolog. Most, hogy jelentős mennyiségű alkalmazásnál látom és használom, teljesen életképes dolognak tartom. Jó design mellett nagyobb terület marad a tartalomnak, mintha tele lenne mindenféle menükkel a kép. Kicsit arra emlékeztet, amikor szinte minden a "File" menüpontból volt elérhető a PC-s programoknál. A pivot megoldás is tetszik, pár helyen szebb is, mint ez, de a lehetőség adott, implementálható lesz az is. Kombinálva a kettőt kényelmes, kellemes felhasználói élmény varázsolható.

Új hozzászólás Aktív témák