Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz emeri #3521 üzenetére

    Azt hol tudom és miként beállítani hoyg ne keressen magától hálózatot?

    Nekem a "mobilhálózatok" menüpontban roming kikapcsolva, legnagyobb kapcsolat sebessége 4G, mobil adat átvitel engedélyezve

    Nekem sem fut semmi csak a főmenü, és az akuhasználatnál le vannak tiltva a nem szükségesek futásának engedélyezése a háttérben

    [ Szerkesztve ]

  • Burki

    aktív tag

    válasz emeri #3521 üzenetére

    Én amióta az első WP telefonommal (Lumia 710) váltottam androidról, nem vágyódom vissza rá egyáltalán. Van egy dual bootos Chuwi tabletem androiddal és win10-zel. Azon szoktam többségében az androidot használni, kicsit setesuta rajta a windows, bár ezt az olcsóságának tudom inkább be. Kíváncsi lennék egy Microsoft Surface-re mit tud.

    Szerintem a kínaiaknál záros határidőn belül lesznek ilyen dual bootos elfajzott telefonok. Az viszont biztos,hogy egy Microsoft vagy egy Google nem fog a konkurens cég rendszerével dual bootos telefont piacra dobni. Egyébként nem tudom,hogy egy ilyen telefonnak lenne-e gyakorlati haszna. A specifikációt tekintve pedig némelyik überbrutál csúcskategóriás gépállat súrolja ezeket. Bár engem nem igazán mozgatnak ezek a dolgok, csak legyen akadásmentes a rendszer. Egyedül a fémház és az akksi ami nekem is elvárás lenne. Főleg a 830 fém kerete után. Nekem nagyon bejön. :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák