Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kedvezményes hűségidő csökkentéssel lehetőségem lenne telefont cserélni T-nél. Több, mint másfél éve egy Xperia X10 mini pro-t nyúzok, mióta lecseréltem a romot rajta egész kellemes kis masina lett, de kezdem nagyon megunni az androidot, így hajlanék a telefoncsere felé. Először a BlackBerry 9320 fogta meg a figyelmem, majd megtaláltam ezt a 710-es Lumia-t, és nagyon megtetszett. Olvasgattam teszteket, itt a fórumba is beleolvastam (ugyan az egész topikot nem olvastam végig), néztem pár videót, viszont még mindig nem tudok határozott döntést hozni, hogy kell-e ez a telefon nekem.
    Lenne pár kérdésem, ha van olyan lelkes kolléga aki szívesen válaszolna, nagyon örülnék pár információnak.
    Nagyon nem követem a telefonpiacot, főleg a windows phone vonalat nem, így nem igazán tudom,hogy mi várható a közeljövőben. Most ezt a 710-est 45 ezerért el tudnám hozni. Ilyen árfekvésben mennyire jó vétel? Érdemes cserélni, vagy érdemesebb várni egy kicsit?
    Olvastam az első hozzászólásban, hogy a telefon átvált 3g-re wifiről,ha lezár a képernyő. Ez mennyire zavaró tulajdonság? Csak 100 MB/hó kerettel gazdálkodom mobilnet terén, úgy gondoltam ez a mennyiség teljesen elegendő lesz áthidalni azt az időt amikor nem wifi közelében vagyok. Mennyit szinkronizál a háttérben? Androiddal tapasztaltam, hogy ha nem irtok ki belőle minden szinkronizációt, akkor hajlamos sokat bíbelődni neten a háttérben. (Ez kifejezetten akkor volt kellemetlen, mikor még nem volt semmilyen mobilnet előfizetésem, és egy frissítés után ha úgyfelejtettem a rendszert, nem kapcsoltam le a mobil adatkommunikációt, akkor volt,hogy több ezres számlát összepörgetett nekem se perc alatt.) Azt is olvastam,hogy nincs számláló, amivel követhetem az adat forgalmam. Így,hogy mostmár nincs túlforgalmazási díjam nem probléma, de azért mégis jó lenne tisztában lenni vele,hogy mennyinél tartok. Várható,hogy ez az opció megoldásra kerül?
    Olvastam pár helyen a custom romokról. Bár az androidot azért untam meg, mert folyamatosan heggeszteni, buherálni kellett valamit,hogy jó legyen, azért érdekelne,hogy érdemben ad-e annyi pluszt egy custom rom ez esetben,hogy érdemes cserélni, vagy beletúrni az eredeti rendszerbe.

    Előre is köszönöm,ha valakinek lesz türelme végigolvasni, és válaszolni. :)

    Üdv.: Zsombor

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Rage47 #7202 üzenetére

    Ez a zárt rendszer dolog nem zavar, sőt, kifejezetten tetszik,hogy első bekapcsolástól teljesen használható a telefon, nem kell egy halom programot telepíteni,hogy pl az smsküldés jól működjön. (Nekem legalábbis nem jött be androidon az alap üzenetküldő.) Soha nem használtam pendrive-ként a telefont, főleg azért, mert sosem volt nálam külön adatkábel, ráadásul dropboxot is használok már pár hónapja, és annak ellenére,hogy elég sokáig taszított,hogy az adataimat egy netes tárhelyen tároljam, kezdem egyre jobban megkedvelni, így a skydrive sem zavar.

    Olvastam itt a hozzászólások között,hogy várható valamilyen frissítés,és hogy a telenornál késik. T-sek hogy állnak vele?

    Egyelőre azt hiszem nincs más kérdésem. :) Szerintem belevágok, holnap meg is rendelem. Marad a 100 MB net is, remélem elég lesz. Olyan csomagom van most, amit már nem lehet kötni, mert lezárt,viszont elég jó percdíjakkal megy, nem akarok csak a net miatt egy Mozaikra váltani amiben horror percdíjak vannak.

    Jah, és köszönöm a válaszokat. :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat! Holnap biztosan megrendelem. :)

    Jah igen, még egy kérdés. Olvastam,hogy gorilla glass van a kijelzőn. Ettől függetlenül érdemes fóliázni? Minire nem tettem semmi ilyesmit, de meg is bántam, mert tele van karcokkal a kijelző.

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz GraveDigger #7218 üzenetére

    Szétnézek,hogy milyen árban találok, aztán ha nem egy nagy költség, dobok rá.

    Újabb kérdés merült fel bennem. Nézelődtem az alkalmazások között, és azt vettem észre,hogy alig pár megásként vannak feltüntetve az appok. Ténylegesen ennyi helyet foglalnak a telefonon is,vagy telepítés közben letöltenek komponenseket? Pl. a Viber 1 mega... androidon meg vagy 20-at foglal.

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Megrendeltem a kicsikét, holnapra itt is van. Már alig várom. :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Délután regisztráltam egy Live ID-t, bíbelődtem vele, átmásoltam a kapcsolataim google-ből,hogy ha megjön a telefon holnap, akkor csak simet átrakom és már tudjam is használni. Így viszont csak 7 giga tárhelyet kaptam SkyDrive-ban. Hogyha belépek a telefonon a Live ID-vel, akkor automatikusan upgradeli majd nekem 25 gigára? Vagy ez hogy működik?

    Bocsánat,hogy ennyi hülye kérdést teszek fel, de teljesen laikus vagyok windows phone terén (még). :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz btudos #7303 üzenetére

    Ejj, hát ez kár. Akkor a Magenta nem túl naprakész a "25 GB Skydrive tárhely a dokumentumokhoz és a jegyzetekhez" szöveggel a telefon ismertetésénél. Nah mind1, elgazdálkodok én 7 gigán is. Úgyis van 9 gigám dropboxon is. Ahogy láttam van hozzá
    kliens erre a rendszerre is.

    Mondjuk ahogy nézem ez a 2300Ft/év nem egy túl vészes összeg a +20 gigáért.

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Tegnap megjött a telefon, azóta nyomkodom ezerrel. Nagyon tetszik, nagyon bejövős, még így android után is nagyon tetszik, egyáltalán nem zavar,hogy ennyire zárt a rendszer.

    Viszont így használat közben felmerült pár kisebb akadály, amit nem tudok még kezelni.
    Nem akartam,hogy a google címtárat az accountból szinkronizálja, ezért lementettem cvs-be, és úgy töltöttem át a Live accountomba a névjegyeket. Hozzáadtam a Facebookos accot és összepárosítottam az egymáshoz tartozó felhasználókat (névjegy - fb névjegy). De amikor bejelentkeztem a telefonon, és leszinkronizáltam az adatokat, egy csomó névjegyet úgy töltött le,hogy telefonszám hiányzik belőle. Ez miért lehet? Illetve van-e rá megoldás?

    Másik probléma ez a Zune. Szép, meg jó, meg minden, de én világ életemben mappákból válogattam a zenéket, ID3 tagek alapján soha,így felmerült a probléma, hogy a tárolt zenéim nagy része beazonosíthatatlan ID3 tagekből, így semmit nem találok abban a zagyvalékban amit a Zune elémvág. Ráadásul kompletten a nem tudom hány gigás zene mappámat hozzáadtam,hogy nesze b*meg ebből válogass, és most nem tudom kipucolni. Hiába törlöm ki a megfigyelt mappák közül, ott vannak továbbra is a zenék, albumokba "rendezve". Erre valami tipp? Mert így egyelőre számomra használhatatlan. :S

    Jah igen, és még valami...
    Ha már ekkora a közösségi portálok integrációja... A kapcsolatokon belül, ha rámegyek egy névjegyre, nem lehet megoldani,hogy ne csak az fb falára tudjak írni, hanem üzenetet küldjek neki privátban?

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7331 üzenetére

    Igen, azt sejtettem, hogy warezt nem fogja szeretni,de nem sejtettem,hogy ennyire összekutyulja. :S

    Köszi, meg is van, észre sem vettem,hogy az üzeneteknél is lehet lapozni. :DDD

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7331 üzenetére

    A kapcsolatos problémára valami ötlet? Az a vicc,hogy windows live-ban tökéletesen megvannak a kontaktok, telefonszámokkal együtt, a telefonra meg baszik lehúzni. :S

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7334 üzenetére

    Azért, mert tapasztalataim szerint az ilyen névjegyes szarok akármennyire együttműködnek, inkább az ellenkezője jön össze mindig. Androiddal is szoptam anno, baszott rendesen szinkronizálni a google fiókkal. Mondom akkor most megkerülöm a problémát, direkt úgy importáltam a névjegyeket külön, és átírogattam, megszerkesztettem rendesen. Kitöröltem az android maradványokat, kijavítottam a vezetéknév-keresztnév eltéréseket, stb stb. Erre persze,hogy nem úgy hozta be. Még a vezetéknév-keresztnév sem ugyanaz a telefonban, mint live-on.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7336 üzenetére

    Nah és hogyan javíthatnám ki,ha már így elbasztam? :D Lehet valamilyen úton módon törölni a live-ba importált névjegyeket tömegesen? Mert akkor rendbe raknám google-ban, és onnan venném át őket.

    Az mondjuk továbbra is rejtély számomra,hogyha a windowslive-on belül a kapcsolatoknál jól be vannak írva az adatok, akkor onnan miért nem veszi át pl a telefonszámokat. :S

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7338 üzenetére

    Átmegyek inkább offba, mert lassan kezd balfaszkodásra hasonlítani amit művelek.

    Live-ból nem veszi át a kapcsolatokat rendesen, hiányoznak a telefonszámok.
    Oké, akkor próbálom máshogy, Live letiltva, vegye át google-ből. De onnan sem veszi át a kibaszott telefonszámokat. Csak a nevek látszanak, néhol e-mail, és ennyi. Mi a faszt lehet ezzel kezdeni? Mostmár nagyon felbaszta az agyam. -.-

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #7348 üzenetére

    Hogy az a... Köszönöm. Ha nem hívod fel erre a figyelmem, akkor gyanítom,hogy az egész napom ezzel baszom el. Valamilyen oknál fogva "Egyéb" besorolásban vett át minden számot. -.-

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #7353 üzenetére

    Igen,megvan és azóta flottul megy. :)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Nagyon off, de hátha valaki tud ötletet adni, mert a best windows phone alarm kulcsszóval elég sok baromságot hoz ki a google. :)

    Tudna valaki tapasztalatból appot ajánlani ébresztőre? Ha lehet ilyen igényem nem volna rossz, ha flip to snooze opció lenne benne. :) Semmi csicsa, vagy dizájnelem, csak ébresztő menjen rendesen.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #7432 üzenetére

    Lehet,hogy én vagyok balfasz, de nem találtam meg hol lehetne szundit beállítani, pedig én azt előszeretettel használom(nám).

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz mukibuci #7434 üzenetére

    Az az érdekes, hogy teljesen meg vagyok amúgy elégedve a telefonnal, ilyen jó telefonom még nem is volt, viszont ezek az apró hiányosságok kiverik a biztosítékot.
    Már olyan szempontból, hogy bakker, az e-mail klienst kapcsolatkezelőt, stb-t meg tudják úgy csinálni,hogy teljesen kézreáll, tökéletes, gyors, de pl az ébresztőből kimarad egy olyan lényeges opció, hogy a szundit beállíthatod magadnak, vagy pl a flip to snooze, amihez adva van a mozgásérzékelő (nem tudom szakkifejezéssel hogy lenne helyes). Remélem ezek olyan apróságok amiket a későbbiekben kisebb- nagyobb fixekkel javítani fognak.
    Bár azt hiszem ha nem javítják a következő telefonom akkor is windows phone lesz, mert tényleg nagyon bejövős.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz marteeka #7477 üzenetére

    Ez érdekes. Szerintem a leveleződ webes felületén próbálkozz a beállítások között. Én gmailt használok már évek óta, nekem sosem volt ilyen jellegű panaszom. Gyorsan ránéztem a fiókomra,hogy nekem hogy működik, de én ha telefonról törlök egy mailt, akkor azt nekem a webes felületen a kukába rakja. Mondjuk nem tudom miért, nekem a POP és az IMAP is engedélyezve van. Én még a telefonról küldött üzenetet is látom a webes felületen az elküldött mappában.

    A sosem volt ilyen jellegű panaszom alatt gondolok arra, hogy androidon is vegyesen használtam telefonról, gépről a levelezőt.

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Nagyon remélem, hogy ezt a kibaszott Zune-t is fogják még heggeszteni, mert ilyen rohadalom retek szar programot nem hordott még a hátán a föld.

    Most jutottam el odáig,hogy meguntam a gyári csilingelős csengőhangokat, és nekifogtam csinálni sajátot. Figyelve, hogy <1Mb és <40sec meglegyen. Kész is van 10 db, csináltam többet, mert ki tudja hogy szól majd a telefonon, ott melyik fog tetszeni. Betenném Zune-ba,hogy majd onnan feltöltöm a telefonba, de a 10 db-ból csak 4-et hajlandó Zune-ba berakni, és hiába baszom az agyát, egyszerűen sehogy sem tudom a maradék 6-ot előhozni. Ez mi a fasz? 4 db-ot lehetne csak saját csengőhangot berakni,vagy mi?

    Elnézést a hangnemért, de egyszerűen érzem ahogy őszül a hajam minden egyes Zune-ban eltöltött perccel. :@

    Valaki tudna erre ötletet, hogy miért nem látom a többi fájlt?

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz mohotol #7773 üzenetére

    Eddig is saját kezűleg csináltam csengőhangokat, nem is a vágdosással van baj, az se perc alatt kész, egyszerűen nem tudom a telefonra varázsolni. :@

    Beállítottam pedig tag editorral előtte,hogy ringtone legyen a műfaj, de nem látja őket a Zune.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Csak nem értem,hogy minek külön program, ha működhetne ez máshogy is. Nem akarok minden szarra külön appot felrakni, mert nem látom értelmét. Arról nem is beszélve,hogy ezek többnyire mixekből kivágott részletek, nem ilyen popurális Fél Dollár és társai.

    Egyébiránt pedig a probléma számomra ott kezdődik, hogy behúzok 10 mp3 fájlt a létrehozott Zune könyvtárban a Zenébe. Belépek Zune-ba, kiírja,hogy a 10-ből megtalált 9 új zenefájlt. Oké, szép és jó, de basszameg a 9 megtalált fájlból csak 7-et látok a listában. :@ Argh
    Mind1, 7-et csak sikerült ráerőszakolni, majd abból válogatok, a maradék 3 meg bassza meg magát ott ahol van. :@

    Most pár hétig megint nem fogok a Zune-hoz nyúlni az is fix.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    mukibuci és MasterMark, köszönöm az építő jellegű, néhol cinikus hozzászólást. mukibuci reakciója halványan emlékeztet azokra az elvakult fanokra akiknek szent meggyőződése, hogy program/rendszer tökéletes, és csak a felhasználó lehet balfasz. Nem tagadom, én is követek el hibát, elég sokszor olyat is elbaszok, ami másnak csuklóból jön. Csak tudjátok amikor 10 ugyanolyan bizbaszból 7 jól működik, látja, fel tudom rakni, a maradék 3 aminél ugyanúgy járok el baszik működni, akkor azt hiszem kizárható a saját hiba.

    Fogadom én a kritikát, és helyén is kezelem, csak az ilyen "Arra nem gondoltál hogy valamit te rontassz el?" kommentekben nem érzem a segítő szándékot, így a belefektetett energiát sem. Ha azt írtad volna,hogy "Arra nem gondoltál hogy valamit te rontassz el? Mert erre, meg erre meg arra figyelni kell, nehogy kihagyd a sorból.", akkor azt mondom látom az értelmet mögötte, így csak fölösleges baszogatásnak, beszólogatásnak tekintem.

    Az ilyen kellemes élmények miatt szokok le időről időre arról,hogy fórumokban segítséget kérjek, kérdést tegyek fel.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Gabor970 #8497 üzenetére

    Azért azt nem árt szerintem szem előtt tartani, hogy ez egy olyan ingyenes plussz, amit a telefon gyártójától kapsz, tekinthető ez egyfajta marketingfogásnak. A nokia programjai, ahogy az eddigi használat alapján tapasztaltam, nagyon jók. A Nokia Térképek pl nekem sokkal gyorsabban és pontosabban fut, mint a Google Maps programja,a Nokia Városnéző pedig kifejezetten ötletes alkalmazás.

    Persze, mindenki örülne, hogyha a telefonjához kézhez kapna minden olyan (amúgy fizetős) programot, amit pl a munkájához is használ. Lehet,hogy én fogom fel ezt rosszul, de amikor a telefonok még úgy jöttek ki a gyártótól, hogy 3 db demo játékon kívül semmi más nem volt rajta, akkor sem ment a pörgés, hogy ez nincs rajta, az nincs rajta, ez szar, az szar.

    Durván 8000 HUF körül elérhető Magyarország navigációa Navigontól. A visszajelzések alapján nagyon jól használható, és hasznos program, folyamatosan fejlesztik, frissítik.
    Viszont a Nokia saját navigációja is teljesen jól használható, és állítólag a későbbiekben belekerül az az opció is, hogy a fizetőutakat, autópályákat elkerüld tervezésnél.
    Én személy szerint az Egérút nevű navigációt használom. Nincs offline része, de ahogy tapasztalom, nem generál túl nagy adatforgalmat. Nem tudom, hogy megvalósítható-e ilyesmi egy navigációban, vagy csak beleképzelem a dolgot, de én hetente járok pestre munka miatt, részben meghatározott útvonalon mozgok, viszont azt vettem észre, hogy a program ugyanazon két pont között két különböző alkalommal más és más utat tervezett meg nekem, elkerülve azokat a főutakat, amik be voltak dugulva. Viszont ez a program sem tudja elkerülni az autópályákat, bár ez az én szempontomból nem lényeges, mert van matrica.

    Csak egy kis szösszenet még zárás képpen: ha azt nézzük,hogy ha a navigációt külön eszközzel kellene megoldani, akkor az alsó hangon 20-30 ezer körül állna meg. Ezzel szemben 8000-ért kapsz egy szoftvert a telefonodra, ami mindig nálad van, vagy kis kompromisszumokkal INGYEN használsz egy olyan programot, ami amúgy tökéletesen végzi a dolgát.

    Kedves Gábor, hogyha úgy várod a telefont, hogy már kapásból felbosszantod magad, még a megérkezése előtt, akkor nem lesz kellemes az első találkozás, és rövid úton rühelleni fogod, szerintem kicsit pozitívabban kellene hozzáállnod az ilyen felmerülő problémákhoz, mert hamar ki fogod hajítani a telefont.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz mukibuci #8500 üzenetére

    Jogos, megnéztem, tényleg ki lehet kapcsolni. :)

    Gabor970:
    Azért szerintem valamilyen minimális mobilnet csomagot érdemes lenne kötnöd hozzá. Nekem a 100 megám van havonta, és szerencsére nincs túlforgalmazási díj. Előző hónapban sikerült 180 megát forgalmazni, ezt leszámítva viszont nagyjából elég szokott lenni, hozzáteszem én is irodában ülök, wifi eléréssel, és itthon is van wifi.

    steveboy86:
    Értem én. Bár igazából ahhoz sem lenne sok közöm, ha a telefont tartanád szarnak, mindenkinek lehet saját véleménye. Ettől függetlenül a Nokia úgy gondolom,hogy még mindig telefont gyárt, és nem navigációt, ettől függetlenül persze örülnék, hogyha fejlesztgetnék, és nem kellene külön appot használnom. Amúgy néhol sikerül elég idióta utat terveznie, az autópályáktól függetlenül, nekem az Egérút sokkal jobban tetszik.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Burki #8499 üzenetére

    Kíváncsiságból rákerestem, hogy miért is adhat eltérő útvonalakat az Egérút.

    "Az alkalmazásban talán a legérdekesebb az útvonaltervezés jellege. A felhasználók egymást folyamatosan segítik, ugyanis az alkalmazás vezetés közben (szigorúan névtelen) útvonaladatokat szolgáltat a szervernek, vagyis azt, hogy két kereszteződés közötti utat mennyi időbe telt megtenni."

    "Az autósok által szolgáltatott információk mellett az app figyelembe veszi az aktuális baleseteket, torlódásokat stb."
    Kb. egy hónapja használom, de már ez idő alatt is sikerült vele jó pár dugót elkerülni Budapesten belül.

    A teljes cikk itt elolvasható,
    Használjátok minél többen, hogy minél több adat álljon rendelkezésre!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #8523 üzenetére

    A honlapjuk szerint perpillanat ők rendelkeznek a leghosszabb útszakaszt tartalmazó Magyarország térképpel.
    Ha kicsit heggesztenek még az UI-n, belekerül esetleg egy aktuális sebesség kijelzése opció, illetve jelzés ha túlléped a sebességkorlátozást, akkor megkapja nálam a best app ever kitüntetést. Főleg ilyen folyamatos, naprakész frissítés mellett lenne hasznos, ha az építkezések, stb miatt kirakott sebességkorlátozásokra is figyelmeztetne.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz MasterMark #8525 üzenetére

    Pesten a belvárosban a magas épületek között kicsit lassan dolgozik, amigy viszont az eppen aktuális térképrészletet gyorsan betölti, folyamatos a navigáció. Elméletileg 1000km ùt alatt generál 20 mega forgalmat (szintén a honlap alapján).

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #8528 üzenetére

    Nem feltétlenül. Minél többen használják, annál többet kérhetnek a reklámokért, illetve a névtelen adatok, amiket a telefon szolgáltat út közben, azok is értékesek lehetnek.

    Amúgy pedig ilyen szolgáltatással én egy ilyen programért szívesebben fizetnék, mint pl a Navigon-ért.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #8530 üzenetére

    Lehet,hogy azon a környéken nem annyira részletes még a térkép. Nem tudom,hogy akkor is szolgáltat-e adatokat a szervereknek,hogyha nem konkrét célhoz mész, hanem csak bekapcsolod a programot menet közben.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz pelenka35 #8533 üzenetére

    Szerintem nem lehet, a beállítások között legalábbis sehol nem találtam ilyesmit.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Jó sok hozzászólás érkezett, mióta utoljára olvastam (kb 200 db), nincs türelmem végigolvasgatni őket, pedig látom,hogy elég hasznos kérdéseket vet fel némelyik. A legutolsó néhányra én is reagálnék, mielőtt megkérdezem a saját problémáimat. :)

    -1500 Ft-ért vettem rá fóliát, amikor a gyári kezdett lejönni, egy ezres lett volna, de a srác 500-ért felrakta, és igen, megérte a +500 HUF-ot, mert TELJESEN légmentesen rá tudta tenni, sehol egy buborék, viszont a nyomógombok műanyag felülete így is rendesen karcolódik, bár ez legyen a legnagyobb baj...

    -a műanyag/szilikon tokról letettem, kipróbáltam, de nagyon zavar,hogy nem lehet rendesen nyomni a gombokat benne (hangerő, feloldás, kamera), viszont így tok nélkül, zsebben hordva sincs rajta külsérelmi nyom, mondjuk én sosem voltam az a telefondobálós típus, az előzőt is 1 év alatt 3* ha leejtettem...

    -még mielőtt megvettem, olvastam,hogy a hátlap nem mindig illeszkedik rendesen... a sim kártya berakása után direkt pöcsöltem vele,hogy teljesen pontosan, korrektül rá legyen nyomva a hátlap, bepattanjon mindenhova, így ezzel sincs gondom, hála az égnek (erre kifejezetten allergiás vagyok, ha valami látványosan nem illeszkedik, benyomható, stb), egyedül a kamera feletti rész áll el kb fél milivel, de ott meg nem szoktam fogni, nem esik kézre, nem érzem

    -100 megás mobilnet csomagból 180 megát használok fel, szerencsére nincs túlforgalmazási díj, várom,hogy végre platina kártyás legyek t-nél, és akkor 200-ra bővítik, az elég is lesz, mondjuk magát a böngészőt nem szoktam használni,ha nem wifin vagyok, csak ha nagyon kell valami...

    -navigációnak továbbra is az Egérút, ingyenes, és tényleg elkerüli a dugókat, pesten nagyon hasznos!

    Nah és akkor a saját problémák:
    -telefonálás után, főleg hosszabb hívásnál ha a hívás végén elveszem a telefont a fülemtől, nagyon lassan reagál a fényérzékelő, lassan jön vissza a kép :S ilyet tapasztalt már valaki? van erre valamilyen megoldás? néha nagyon zavaró tud lenni, hogy le szeretném rakni, de nem tudom, mert fekete a képernyő (ilyenkor nagyon hiányolom, hogy nincs rendes hívásfogadás/megszakítás gomb, vagy legalább a vissza gombot hosszan nyomva le tudnám tenni)

    -néha meghülyül a képernyőzár, nem tudom lezárni... megnyomom a kikapcsoló gombot, lezár a képernyő,de azonnal magától fel is old, és ezt el kell játszani vele 2-3*, mire úgy marad végre

    Remélem valakinek van ötlete ezekre. :S Apróságok,de nagyon bosszantóak tudnak lenni.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Rage47 #8779 üzenetére

    Nem adom fel az elveimet! :) Azért váltottam androidról, mert meguntam a kernel/romcserés baszakodást, hogy normális telefonom lehessen. Akkor inkább megszokom így, de én soha többet nem akarok buherálni egyetlen telefonomban sem. :S

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Bici #8795 üzenetére

    Azért elég érdekes a kérdésed. Nem geek, de szinte az összes létező közösségi színteret, illetve voip, stb dolgot felsoroltad. Éppen csak a google talk, icq maradt ki. (Vagy csak én nem láttam??)

    Mivel a Facebook üzenetkezelése gyakorlatilag az sms szolgáltatással teljesen integrálva van, így az nonstop elérhetőséget biztosít. Nekem úgy van beállítva, hogy mindenkinek elérhető vagyok, 0-24. Mióta megvan a telefon, nyilván csak újraindítások alkalmával bontott szét fb-ról.

    Skype-ot el lehet felejteni, legalábbis amíg nem érkezik meg a beígért frissített kliens. Elvileg WP8 után érkezik majd WP7-re is. Hát, kíváncsian várom. Bár én speciel megvagyok nélküle.

    Viber, Whatsapp, és egy IM+ nevezetű kanárisárga okádék van még felrakva nekem (gTalk-hoz még nem találtam jobbat).
    Viber és Whatsapp bugosak,de kapják is a kritikát folyamatosan, így javítják őket. Viszont nem olyan vészes,hogy ne lehetne használni őket. Mondjuk hanghívásra sosem használtam még vibert pl,de az üziket rendesen megkapom. De ez nem csak WP egyediség, az androidos kliensről ugyanígy lehet problémákat hallani.

    Én személy szerint a google voice szolgáltatás teljes itthoni támogatását várom, és el is felejtek minden más szutykot. Szépek és jók ezek a dolgok, viber is nagyon hasznos tud lenni, de öregem, hogy 3 kliens kell,hogy fennt legyen azért,hogy a szimbianos nokiáktól kezdve androidon át a blackberrys ismerőseimet is el tudjam érni, az egy kicsit vicc kategória.

    Amúgy az kicsit rejtély számomra,hogyha fb, twitter, linkedin, gmail szolgáltatásokat ennyire integrálni tudják, főleg úgy,hogy az fb teljesen beépül az üzenetkezelésbe, akkor miért nem tudtak ilyen támogatást adni gtalk-nak is, ugyanígy üzenetkezelés szempontjából. :F

    Persze, értem én, MS-nek is megvan a saját e-mail szolgáltatása, msn, stb (sőt, az új outlook kinézetű hotmail felület kifejezetten bejövős, de 8 év gmailes háttérrel nem fogok mindent átpakolni, átregisztrálni, hogy a hotmailes címem használhassam), és hogy nézne már ki,hogy integrált gTalk egy WP-s telefonban, de szerintem pont ezek a dolgok segíthetnék elő azt, hogy az egyes platformok teljesen átjárhatóak legyenek, így a telefonok közötti választást ne az döntse már el, hogy anyám és az egész család androidot használ, és csak a google szolgáltatásait, akkor nekem is azt kell vennem, hogy teljesen be tudjak illeszkedni. Csábítsanak új vásárlókat tényleg jó, minőségi készülékekkel, döntsön a dizájn, kiegészítő szolgáltatások. Bár lehet, hogy ez túl utópisztikus gondolat.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Bici #8797 üzenetére

    Őszintén szólva fogalmam sincs. :D Van körülbelül 5 ismerősöm Skype-on. Akkor szoktam le róla, mikor már egy erőmű kellett az elindításához. Androidon sem használtam egyszerre több ilyen cuccot. Azért azzal tisztában kell lenni, hogy ha fut a háttérben 3-4-5 ilyen szolgáltatás, akkor körülbelül fél napnál adhatod neki a kakaót, hogy estig kihúzd valahogy.

    A push dolgokkal eddig nem tapasztaltam különösebb gondot. Ez az IM+ nyavaja szokott kéthetente szólni kb,hogy lejárt a push session vagy mi a jó ég, és indítsam el újra a programot, hogy újrainduljon a szolgáltatás. Viber még sosem szólt ilyesmiről, viszont cefetül lassú mire megnyílik a program. (Magához a rendszerhez képest)

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Rage47 #8800 üzenetére

    Öhm, nekem elküldi offline üzemmódban is, és ugyanúgy megkapja az illető akinek küldöm. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Rage47 #8841 üzenetére

    Én szerintem legutoljára a 6230-as Nokiámmal használtam BT-t utoljára fájlküldésre. :D
    Még mielőtt valaki személyeskedésnek venné, csak egy kis széljegyzetnek szántam. :) Én valahogy megvagyok BT nélkül.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kiazapipi #8884 üzenetére

    Én ùgy tudom,hogy csak a teljes szótár törlésére van lehetőség.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz NoOne1976 #8916 üzenetére

    új logót kap az Áruház, az Office és az Xbox Játékok, valamint a Bing Live is beállítható háttérképként a zárolt kijelzőre.
    Ezek ám a hasznos újítások. :Y ...ettől függetlenül nagyon várós... remélem megszűnnek a bugok. :((

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz catPee #9001 üzenetére

    És esetleg WP8-as telefonon nem gondolkodtál?
    Windows Phone 8S by HTC már kapható T-nél. Nem olvastam még utánna, teszteket sem láttam, de elég barátságos az ára. Ha nem listaáron hozod el, hanem valamilyen előfizuval, esetleg kamatmentes részletre, akkor elég jó áron hozzá lehet jutni.
    Nem mintha le akarnálak beszélni a 710-ről, mert én imádom amióta a kezembe vettem, de azért WP8 mégiscsak egy újabb rendszer. :)

    Hoppsz, bocs, most látom,hogy telenóri és nem magenta. :D Akkor hagyd figyelmen kívül amit írtam. :)

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz szegto #9026 üzenetére

    Valaki nem tudja,hogy miért nem működik egyetlen youtube-kezelő app sem? Kezd kiidegelni,hogy baszik lejátszani youtubeos videókat a telefon.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz kezman #9029 üzenetére

    Hát ez kritikán aluli. Nem gondoltam volna,hogy a google is belemegy egy ilyen mocskos húzásba. Persze tudom nagyon jól, hogy a profitért mindent, nyilván ennek a lépésnek sincs semmilyen más oka, mint az, hogy féltik a piaci részesedésüket, de pont a google volt a szememben eddig az a cég, aki nagy léptékkel fejlődött, mégis valahogy etikus,vagy legalábbis annak tűnő lépésekkel tette azt. Ez viszont... pfff. Éveken keresztül mocskolták, és még talán most is mocskolják a microsoftot az agresszív piaci politikája miatt, erre tessék. Bár ha ez így igaz, és jól értelmezem a cikkből, hogy a gmail szolgáltatással is ugyanezt tervezik, akkor nem csak a windows phone tulajdonosok fognak zúgolódni, hanem az iphone tulajok sem fognak annyira örülni.

    Mind1, végülis kisebb kellemetlenségek árán meg tudom oldani a gmail kiváltását, vagy átirányítását, ez az új outlook felület amúgyis jobban bejön. Ennyit erről. Mindenesetre elég érdekes...

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz steveboy86 #9038 üzenetére

    Értem én,de akkor megint ott járunk, hogy minden szarhoz külön appot kell felpakolni. Nagyon nem gyere be az ilyesmi.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz PofaJenö #9030 üzenetére

    Persze, hogy működik, mert ez a youtube honlapot nyitja meg a böngészőben. Ilyesmire nincs szükségem, IE-ből én is meg tudom nyitni... Nevetséges amúgy,hogy fossák magukból a különböző platformokra az appokat, de youtube appot még nem tudtak csinálni, a szolgáltatást viszont megszüntetik.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz gabor94 #9041 üzenetére

    Eddig metrotube-ot használtam, de pár napja semmit nem játszik le.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz pelenka35 #9208 üzenetére

    Újraindítás, Wifi-3g váltogatása, ilyen apró trükkök nekem meg szokták oldani a gondot. Engem a sebessége jobban zavar. Valami iszonyat lassú mire betölt odáig,hogy el tudom olvasni az üzenetet, vagy küldeni tudok.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz pelenka35 #9211 üzenetére

    És kérjem meg az összes, telefonkönyvben szereplő barátom/ismerősöm,hogy mindenki szépen térjen át skype-ra? Esélytelen. Én még egy egyszeri díjat is fizetnék viberért, ha ez lenne az ára,hogy normálisan fejlesztve legyen. Sajnos ilyen állapotában engem inkább bosszant a működése, mintsem segíti a kommunikációt. Bár őszintén szólva legtöbb esetben Fb is teljesen kiszolgálja az üzenetküldési igényeimet.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Lall #9300 üzenetére

    Nem gondolnám, hogy a google-nek a "szaros keresőjén" kívül nincs normális szolgáltatása. Ha komplexen nézed a szolgáltatásait, mondhatni "csomagban", (Gmail, Google Drive, Google Maps, Google Translate, stb stb stb), akkor egy nagyon jól összeszedett rendszert kapsz. Én speciel nagyon kíváncsi lennék a Google Voice szolgáltatásra is működés közben, viszont ez sajnos még itthon nem elérhető.

    Nyilván nem növekedne a Google ilyen ütemben,hogyha szar lenne az amit csinál.
    Az viszont már más kérdés, hogy a minél nagyobb profit érdekében egyre agresszívebb, megkérdőjelezhető lépéseket tesznek. 2006 óta használok Gmailt teljes megelégedéssel. Ha viszont folytatja ezt az integrációt, és korlátozza a google szolgáltatások használatát más platformokon, akkor váltani fogok én is. Még szerencse, hogy az MS szolgáltatásai is elég szépen fejlődnek az utóbbi időben. Nem okozna nagy gondot a csere... Ráadásul engem az sem vág földhöz, hogy egy google-en történő kereséshez nem tudom használni a kereső-gombot... bár az tény,hogy így a kihasználatlansága miatt jobban örültem volna két hardveres gombnak a hívásfogadáshoz, lerakáshoz.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Rage47 #9319 üzenetére

    Facebook integrált a rendszerbe, de offline messengerként nem működik

    Érdekes, nekem eleinte feldobálta az üzeneteket,hogy az illető offline, váltsak át sms-re. Viszont egy jó ideje már elküldi fb-n amit írok akkor is, hogyha offline az illető.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Van valakinek valamiféle információja, sejtése, látomása, stb arról,hogy a T-nél körülbelül mikorra várható a 7.8-as frissítés?

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák