Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okoska74

    senior tag

    válasz .Szaki. #719 üzenetére

    Látom már megelőztek páran...

    XP -t már régóta nem használok ez ügyben nem tudok segíteni. Win7 alatt valóban működik a fájl átvitel de a RM-941|Nokia Lumia 625 driver nem telepszik fel. Legalábbis nekem még nem sikerült felraknom.

    Amit eddig tapasztaltam vele: A mérete nagyon jó, kényelmes kézben tartani. A kijelző eszméletlen precíz, ez a közelség érzékelő nem mindig működik, de pl. SMS íráskor nagyon bejövős. A fényképező arra amire nekem kell tökéletes. Az akksi az eszméletlen jó, 3 napja megy és szerintem holnap, vagy holnapután fog csak enni kérni. A fényre sötétedő-világosodó kijelző nagyon ügyes megoldás. Az, hogy a hátlap az oldaláig húzódik nagyon praktikus. Egyszóval nagyon jó telefon, látszik és érződik is rajta, hogy ez meg lett tervezve, én egyelőre nem bántam meg és hát persze gyönyörű.

    Ebben nagy többségben egyetértünk, a gyönyörű az talán nem jó megfogalmazás inkább csak szépnek mondanám, a Huawey Ascend P6 na az gyönyörű. Egyébként tényleg jól és megbízhatóan működik egyedül azt a fránya kamera gombot kell, hogy megszokjam mert mindig rányomok véletlenül.

    Nem értem ha lejátszási listát szeretnék csinálni miért kéri mindig azt, hogy számítógépen csináljak, azt se tudom, hogy sz.gépen hogyan lehetne ezt megcsinálni.

    Nem próbáltam de szerintem a windows media player -re gondol. Azzal lehet ilyesmiket csinálni.

    Ami szintén furcsa, hogy a hangerőt szinkronban változtatja a csengetési hangerővel is, ez rendkívül szokatlan, legalábbis külön menüt erre nem találtam, valamint a tárcsázási hangot is jó lenne kikapcsolni, mert az baromi idegesítő.

    A hangerőt remélhetően egyszer szétdarabolják mint a droidban, akkor lehet majd külön - külön állítani. Ha a tárcsázási hangon a billentyű lenyomását érted, akkor a /Beállítások/Hangok/Billentyűérintés -nél pipa ki.

    A telefon antennája nekem az itt írtak ellenére gyengének tűnik, eddig egy helyen volt összesen 5pálcikám, általában 3-4 szokott lenni, de nem ritka az 1-2 sem, ilyenkor nem is lehet érteni a másik felet. Olyan helyekről beszélünk, ahol az X2-01-em 4-5 pálcikát mutatott.

    Nekem pont az ellenkezője igaz. A Sgs3 vagy a P6 -nak is gyengébb a térereje ugyan ott, mint a 625 -nek, mind wi-fi mind mobilhálózatban egyaránt.

    [ Szerkesztve ]

    iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák