Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz okoska74 #717 üzenetére

    Általában minél kevesebb baj van egy telefonnal annál kevesebb comment van a topicjában, szóval ez nem rossz. :)

    Nekem viszont továbbra sem oldódott meg, hogy XP-vel miért nem kommunikál a telefon. 7-esen tökéletesen megy, az viszont csak a munkahelyemen van. :)

    Amit eddig tapasztaltam vele: A mérete nagyon jó, kényelmes kézben tartani. A kijelző eszméletlen precíz, ez a közelség érzékelő nem mindig működik, de pl. SMS íráskor nagyon bejövős. A fényképező arra amire nekem kell tökéletes. Az akksi az eszméletlen jó, 3 napja megy és szerintem holnap, vagy holnapután fog csak enni kérni. A fényre sötétedő-világosodó kijelző nagyon ügyes megoldás. Az, hogy a hátlap az oldaláig húzódik nagyon praktikus. Egyszóval nagyon jó telefon, látszik és érződik is rajta, hogy ez meg lett tervezve, én egyelőre nem bántam meg és hát persze gyönyörű.

    Amiket furcsállok, vagy hiányolok, vagy még nem tudom: Nem értem ha lejátszási listát szeretnék csinálni miért kéri mindig azt, hogy számítógépen csináljak, azt se tudom, hogy sz.gépen hogyan lehetne ezt megcsinálni. Hiányolom azt, amit egyébként 2007-ben egyedül a SE K550i-m tudott, hogy ha a hangerőszabályzó gombjait hosszan megnyomom, akkor nem a hangerőből vesz le/fel, hanem ugrik a zenék között. Ezt mondom eddig az az egy telefonom tudta, de nagyon kényelmes megoldás, ha be lehetne tanítani a 625-öt az jó lenne, bár gondolom erre nincs lehetőség. Ami szintén furcsa, hogy a hangerőt szinkronban változtatja a csengetési hangerővel is, ez rendkívül szokatlan, legalábbis külön menüt erre nem találtam, valamint a tárcsázási hangot is jó lenne kikapcsolni, mert az baromi idegesítő. A telefon antennája nekem az itt írtak ellenére gyengének tűnik, eddig egy helyen volt összesen 5pálcikám, általában 3-4 szokott lenni, de nem ritka az 1-2 sem, ilyenkor nem is lehet érteni a másik felet. Olyan helyekről beszélünk, ahol az X2-01-em 4-5 pálcikát mutatott.

    Nagyjából ennyi. :)

Új hozzászólás Aktív témák