Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz domerator #13753 üzenetére

    Nézd... neked az szúrta a szemed, hogy nem tettem offba; nekem az, hogy szóvá tetted. Értem én a logikáját, de néha egyáltalán nem érzem úgy, hogy offba kellene rakni. Jelen esetben sem, mert - függetlenül attól, hogy egy nicken csattant az ostor, én egy jelenséget figuráztam ki. A műkörmösben sokkal több volt a "személyeskedés", mint ebben. Hadd ne hozzam már Exupery rókáját ide: nem vagyok megszelídítve... csak nickek vagytok, én is nektek, kivéve jónéhány embert, akinél ez virtuális barátsággá alakult, mint pl. Zsolt, vagy Tim. De távolról sem akartam személyeskedni veled. Ilyen száraz, abszurdokra épülő, ironikus humorom van. Amellett régi gerillaharcom, - 2008 óta - hogy ne legyünk már annyira sótlanok, véletlenül valaki írt valami vicceset, vagy kicsit irodalmibb stílusban reflektált, mindig akadt valaki, aki elkezdett röfögni: ez egy szakmai topik és ... bla-bla. Olyan a jelenség, mint a Krúdy novellában Bodó tekintetes uram, aki a vármegyei tanácsban a kandallóból kipattanó szikra által rókaprémes köpenyestől felgyújtattatott, s amikor a lángok már a haját nyaldosták, az elnök rászólt, tekintetes uram, ég a mentéje! - Mire Bodó tekintetes uram ízes latinsággal reccsent vissza: maradjunk a tárgynál, tekintetes uraim! Ettől eltekintve sokaknak nyújtottam tanácsot, magyarázatot, amennyire egy jól képzett júzertől telik.
    Végezetül: Száraz vicc volt a válaszom, nem egyéb, de ha megbántottalak vele és személyeskedésnek vetted, megkövetlek érte: elnézést.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz domerator #13753 üzenetére

    Ezt énis így látom.

    a válaszainak felében nemis a témáról hanem a másik leigázásáról szól.
    Tán kissebbségi komplexussal küzd vagy mi? Ha már engem is meg páromat is megsértette énis leírom már véleményemet. Lehet neki vicces, de van azért határ... :)

    Szakmai fórum nem? Van egy kérdés ha tudunk válaszolunk rá nem kommentáljuk. Ennyi...

    Nem veszekedni akarok csak azért mindenhol van határ...

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák