Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooley18

    aktív tag

    válasz Vegitaa #1386 üzenetére

    Már miért ne tudnád frissíteni? Ahol forgalmazzák a telefont, ott megjelenik a frissítés, onnantól kezdve pedig 100%, hogy tudod frissíteni. Gyártói garancia meg ugyan úgy van ezekre is, az már más kérdés, hogy a bolt, ahonnan vetted, mennyi segítséget nyújt a garanciális ügyintézésben, esetleg ők maguk vállalnak-e javítást. Ahol én vettem, ott pl. van 1 év bolti garancia is a 2 év gyártói mellett.

  • lumiás

    csendes tag

    válasz Vegitaa #1386 üzenetére

    Szerintem vedd meg márkaboltból. A Nokia boltokban most 185-ért megkapod (ennél olcsóbb helyet nem találtam gyári független árral). Főleg mivel erről a telefonról van szó, azért is mondom hogy itt vedd meg, vagy olyan helyen ahol 100% hogy van érvényes normális gyári garancia a telefonra. Akik olcsón jutottak hozzá, azoknak nagy többségében mindegyiküknek volt valami gondja. Angol fórumokon is vannak panaszok, főleg a kijelzőre.
    Az enyém is 140-be került. De mivel a kijelző az rossz volt. Így is úgy is rá kellett költenem az 55-öt. Így meg akár tudtam volna venni egy magyar garisat is.
    A nyelv az wp8-nál szerintem nem lehet gond (bár szerintem a későbbi rendszereknél se lesz az).
    Frissítéseket is biztosan meg fogod kapni, akkor is ha ázsiai, akkor is ha európai.
    De a problémák miatt inkább utólag én is azt tudom ajánlani, hogy szánj rá többet, de az biztosan jó lesz. Ha gond is lesz vele, akkor ingyen megjavítják.

    (#1389) Cooley18
    Számomra is érthetetlen, de úgy látszik hogy a "Nokia by Microsoftnál" így működik az értékesítés. De mi vagyunk rá a példa. Tiedben is rendellenes a kijelző, meg az enyémben is az volt.
    Amúgy ezek nekem is jelentkeztek amiket írtál a kijelzővel kapcsolatban. Majd egyik percről a másikra nem ment a kijelző alsó 2cm-e. Egyszerűen nem érzékelt.
    Nem mondom hogy nálad is ez lesz (főleg mivel már jó ideje használod ha jól tudom, nekem meg 1 hét után). De előfordulhat. Gondoltam leírom ezt. Nehogy meglepetés érjen amikor egy applikációból ki akarsz lépni a home gombbal.

    Nokia Lumia 1520, Acer Iconia B1 & Sony Vaio Fit 15E

Új hozzászólás Aktív témák