Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka

    tag

    Hello mkinek!

    Egy hete vagyok tulaja egy független E52-nek, nem vagyok kezdő symbianos, előtte már használtam E65-öst és E66-ost, tehát előre tudtam mire számíthatok, ennek megfelelően viszonylag gyorsan belőttem minden beállítást és sikerült komfortossá tenni a telót, minden flottul megy, semmi fagyás, reset vagy ilyesmi, a legkisebb hiba nélkül műkszik a mobil.
    Egy kérdésem viszont mégiscsak lenne: nagyon hiányolok egy olyan funkciót, amivel a kamera LED lámpáját elemlámpaként tudnám használni, magyarul egy gombnyomással lehetni a ledet ki-be kapcsolni függetlenül a kamerától.
    Próbáltam már kb. 5 telepíthető programot, amiket Google barátunkkal találtam, de egyik sem működött, annak ellenére, hogy a leírásaik alapján az E52-vel is kompatibilisek voltak, simán feltelepültek, elindításuk után ki is írták, hogy a flashlight be van kapcsolva, ennek ellenére a lámpa nem világított.
    Akinek esetleg sikerült egy működőképes megoldást találnia a vázolt problémámra, kérem ossza meg velem, előre is ezer köszi!

Új hozzászólás Aktív témák