Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bob011

    tag

    Nagyon tetszik a telefon bronz színben, szerintem tisztítható ha mattulna(van ilyen szó?).
    Eleganciát kölcsönöz a telefonnak ez a szín, ha valaki szereti a bronz tárgyakat ez nem is kérdés.

    Meg is vásároltam. A WLAN tényleg nagyon ütős, ezzel a processzorral már a böngetés is türhető. A kis kijelzőről pedig az a véleményem, hogy még egy manapság "divatos" UMPC sem adja azt az élményt és kényelmet mint egy laptop. A mobilitás áldozattal jár. Más részről megszokható a dolog és mivel közelre jól látok így hát a mindennapi használatban sem érzem, hogy mekkora über lenne egy valamivel nagyobb kijelző.

    Legújabb "problémám" , hogy nekem sajnos a hangerő gomboknál bizony szép(akarom mondani csúnya) kis rés van az előlap és a készülék között. Ami szerintem esztétikailag talán nem olyan vészes, viszont por ügyileg már nem örülök annyira neki. Lehet szőrszálhasogatásnak tűnik, de ez megint egy olyan dolog ami nem hiszem hogy így kellene legyen. :W

    És a sokat szidot SAR kérdés röviden: a telefon antenna része a hátsó műanyag borítás alatt van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák