Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    Sziasztok! Lenne pár kérdésem

    -hogy lehet névhez külön csengőhangot választani? Esetleg videót?
    -a memóriakártyára külön könyvtárba (természetesen a képeken belül) tettem képeket, mégis egyben jeleníti meg őket, miért?
    -érdemes foglalkozni vírusirtóval?
    -hogyan lehet streaming audiot hallgatni pld. innen?
    -milyen alkalmazással lehet normális méretű hívóképet kirakni (ez egy vicc, a legalapabb SE is teljesben kirakja)? Smartcomot próbáltam de nem az igazi. Mindenkihez újra be kell tenni a képet (bár a névjegyzékben ott van), akinél nincs kép ahhoz kirak egy napocskát, lassú, és bejövőnél kétszer kell megnyomni a zöldet. Egyszer kint is maradt a kép hívás után órákig. Emellett fizetős.
    -nem lehet letiltani valahogy a fényérzékelőt? Amiatt zümmög (youtube kliens futáskor kikapcsolja, nem zúg tehát megoldható valahogy) és ez engem zavar.
    -merjem neten frissíteni? Mennyiben különbözik a szervíztől (ott azt mondták semmiben)?
    -beérkező file mentési helyét hogy lehet kiválasztani? Csak a galériába pakol.
    -hangutasítással elvileg alkalmazás is indítható, de nekem nem sikerül. Lehet én csinálok valamit rosszul. Arra már rájöttem magamtól hogy ha valamit nem ismer fel akkor a becenévhez beírjak valami olyat amivel működik.
    -hogy lehet betenni a neveknél tárolt születésnapokat a naptárba? Azt hittem automatikus.

    Elég sok lett, bocs. A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák