Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Joe bácsi #6838 üzenetére

    Most, hogy én is ezzel szívok, visszaolvastam, és látom messze nem az egyetlen vagyok, akinek ez a problémája: mocskosul halka a telefon hangszórója, szinte használhatatlan. Szabadban, illetve kicsit is zajos környezetben ki kell hangosítanom, hogy halljak valamit. Gari persze T-nél csak egy év volt rá...

    A tapasztalatom amúgy ugyanaz, mint midnenki másnak: fantasztikusan jó kis telefon, hihetetlen módon egyben van, kézre áll, súlya, mérete teljesen rendben, talán a kijelző lehetne kicsit nagyobb. Ez a hangerő probléma viszont az agyamra megy. Gyakorlatilag pont arra nem lehet használni, amire való.

    Szoftverfrissítés megvolt, most valami 300.akárhányast tettem rá a Nokia oldaláról, de persze nem segített rajta. Megkérdezem azért a T-s szervízt, hogy hajlandóak-e vele foglalkozni, de a héten kapok tesztre egy Omniát, ha minden jól megy, és lehet, hogy a pár évvel ezelőtti Siemenses kudarc után ismét bepróbálkozom a márkaelhagyással.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák