Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Getadam

    csendes tag

    válasz CASper666 #7215 üzenetére

    Bátor vagy. Én azért nem merek tűvel piszkálni egy ekkora értékű készüléket. :)
    Én a sim kártya befele tolásánál is inkább a biztos megoldásra próbáltam hajazni. Először mondjuk a használati útmutatójában próbáltam megkeresni a helyes megoldást, de miután - elég érthetetlen módon - ott nem találtam, így kénytelen voltam újra szétkapni, a már előzőleg összerakott készüléket. Igazából jobban belegondolva, ha már a memóriakártyának ilyen klasz nyomásra ki és be tételi lehetőséget készítettek, nem nagyon értem, hogy ez miért nem ment a sim kártya esetében is. De végülis ez legyen a legkisebb gond.
    A perem hogy mennyire véd.... hát, nem tudom, ha valahová leteszi az ember fordítva, akkor biztosan valóban véd, hiszen a tapi kijelző nem ér hozzá fizikailag mondjuk az asztalhoz. De tulképpen sosem értettem, hogy miért nem tudják ezeken a kütyükön karcmentes műanyagból elkészíteni a kijelzőket? Hiszen az igazi jó megoldás az lenne. Ma már anyi féle karcolásoknak, erőbehatásoknak ellenálló műanyag fajta van, rádaásul ezek minimálisan drágítanák csak meg a készüléket, tényleg élhetnének a lehetőségekkel a gyártók.

Új hozzászólás Aktív témák