Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #17109 üzenetére

    Amúgy most ugrott be, hogy nekem is volt már hasonló, mikor a telefon elvileg PCSuit módban volt, de hiába próbálgattam ki-be húzigálni a kábelt mindkét gépből, a PCSuit mindig azt mondta, hogy inkompatibilis USB módban van az eszköz (sárga felugró ablakban is figyelmeztetett). Nem emlékszem mi volt a megoldás, talán innen rémlik a fenti első tippem, illetve az rémlik, hogy a telefont és a PC-t is újraindítottam közben.

    További érdekesség, hogy mostanában akkor is működik nálam egy csomó PCSuit funkció, ha mass storage (/tároló) módba van állítva a telefon. (A memóriakártya is megjelenik közben USB eszközként, ahogy kell, de néhány olyan dolog is működőképes, ami egyébként nem lenne az ilyen csatlakozási módban. - Ez talán az új eszközmeghajtó, PCSuit verzió és firmware együttesnek köszönhető, vagy most feature hangulatában van a bug. :DDD )

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák