Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz bencsikt #4312 üzenetére

    Az itt leírtakra gondoltam.
    Mint mondtam eléggé szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, mert mégis mi a jó fenét gyorsíthat KÉT teendő a vason, de beszarás gyorsabb lett. Igaz nem lett egy kapkodó idegbolond, de az előzőekhez képest gyorsabb. Gördülékenyebben nyílik a menü, indulnak a programok, pl. előtte az üzenetek indítása ~3-4s-ig is eltartott, most gyakorlatilag azonnal indul, de bekapcsoláskor is gyorsabban bootol, kb. 2/3 idő alatt.
    A sebességbeli növelekedés, mint írtam a régi E50-en látványosabb. Eladtam egy ismerősömnek, de szokszor átjön dumálni, vagy kuncsorogni képet, zenét stb... a telefonra. Na az minden csak nem gyors a kemény 230MHz-ével. Megcsináltam neki is, és mondjuk úgy ég és föld. Az a lassan négy éves vén csont ami újonan is lassú volt, mit egy lábatlan lajhár, úgy meglódult, mintha rákötöztem volna egy rakétára.
    Sajnos úgy láttam van némi negatívuma is, úgy vettem észre, mintha kicsit gyorsabban merülne, Átlag használattal - napi pár max. 10 perces telefonálás, NO Internet, NO GPS - max 1/4-1/2 nappal kevesebb a készenléti idő. Nem 5 nap, hanem kb. 4,5.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák