Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andzsin73

    tag

    válasz AS #1 üzenetére

    Sziasztok, én vettem egy ilyen csodát, mondjuk a tudását a Motorola pengémmel össze sem lehet hasonlítani, de Motorolát nem lehet kapni a szolgáltatóknál, nem hozzák az országba valamiért (nem tudom), pedig szerettem volna márkahű lenni...

    Na ha már így alakult. A műanyag ház az nem túl masszív, úgyhogy nem lehet büntetlenül a flaszterre ejtegetni az biztos. A tudása nekem tökéletsen megfelel. Szép képeket csinál, a videók minősége is jó. Egy kicsit bonyolult a menürendszere, nekem legalábbis, de majd megszokom...

    Amit nem értek: próbáltam rá témákat telepíteni és először kiír egy üzenetet, hogy biztos, hogy ellenőrzött forrásból van, mert csak akkor folytassam, aztán folyt. a következő ablak meg azt mondja, hogy kárt tehet a gépben, ha telepítem. Innen még nem mertem továbbmenni. Ez egy szokásos hülyeség vagy érdemes ezt komoyan venni? ugye ezek mind .sis kiterjesztésű fileok, azt sem tudom, hogy e ez az alapkiterjesztés a témáknál, ami ennek a telónak kell...
    A másik: látom van rajta real player, ez minden real player formátumot lejátszik vagy csak az mp4-et? Lehet e ezt úgy frissíteni, hogy pl. flv-ket is lejátszon?
    thx.

Új hozzászólás Aktív témák