Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz vadkörte #2043 üzenetére

    "Nekem mondjuk többet ér az a cirka 1 nap plusz"
    dettó. Legalább lenne opció, h x. alkalmazás a háttében ennyi percig futha, ha nem váltok vissza akkor close. Kiírná a ramból az ott levő cuccait, és bezárna, ha pl. a háttéren van 5 percig. Ez nem bonyolult, csak az a baj, h a programozók nem userek, máshogy jár az agyuk. Láttam egyszer, h egy cég pudingokat, csokikat "talál ki" és egy rajnyi kölök teszteli... és lehet akár milyen jó, ha a kölköknek nem jön be, azt nem gyártják...
    Sajna a nokia angol fórumát olvasva ezek is egy beltenyésztett cég, inkább maguknak, és nem az usereknek fejlesztenek sok esetben...
    ...és itt jön a képbe az, h az egyedi FW jobb. Épp úgy, mint a crackelt win is jobb, mint az eredeti, meert pl. kevesebbet fagy, halom szolgáltatás kiiktatva, és a kedvenc progikat feltelepíti egyben, installáláskor.
    Mekkora lenne már egy olyan gyári FW, amiben összedobhatod, h mi legyen a böngésző, a filemanager, akarsz-e OP animációt bekapcskor, fussanak-e háttérben a progik, stb...
    Szívem szerint készítenék egy minimal FW-t, és azt telepíteném, teljesen "kizsigerelve", csak xplore, opera, pár téma, ami még kell, azt meg feltolni memkarira. C: meg lenne hely. Sajnos e-re telepítéskor is vesz helyet c-ről... nálam fogy a hely, gondolom sok vacak oda is pakol ezt-azt.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák