Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs

    őstag

    válasz Lasy #63 üzenetére

    Köszi, kipróbálom!
    BT-n nem lehet küldeni? Bakker, egy vagon dolgot küldtem és fogadtam. Gyári témákat és hangokat nem engedi átküldeni, pl majmos témát.

    Badman 4ever: sajnos nincs adatkábelem hozzá, csak USB-s micro SD olvasó... :( De Köszi, ha lesz kábelem kipróbálom! :K

    Beauty is pain

  • SzTomcat

    csendes tag

    válasz Lasy #63 üzenetére

    Régen megoldható volt, most már azért bonyolultabb , majd 1x ha legyőzöm a lustaságom, kipróbálom ezt a féle verziót. /Nekem jadmakerel nem ment./
    Csengőhangos móka nálam is megvolt, nem is értem oda felvenni a telefont, mert mire leesett hogy az enyém az már lerakták.
    BT-nálam simán küld és fogad kb mindent, próbálj meg softwaret frissíteni.
    #64 Hát, szerintem meg nem, a se v640i-men volt gomb amivel lehetett váltani a futó alkalmazások között, és simán elment akár 3 java alkalmazás is egymás mellett. Az egyetlen dolog ami miatt lecseréltem, hogy se-nél haljon meg aki kitalálta hogy nincs jack dugó, az adatcsatlakozós átalakítós cucc miatt meg kb. a csatlakozónál a sok ki be dugdosástól úgy kikopott a műanyag, hogy simán kipotyogott már az adatkábel/fülhallgató alja belőle....emelett a kijelző felbontását kinőttem.
    #65 Opera mininél jó, meg az összes olyan alkalmazásnál, ami benne van ovi store-ban, vagy a nokia adott neki megfelelő tanúsítványt./ez mondjuk szerintem, aztán lehet hogy nagyon mellé lőttem :DDD /
    Még annyi hogy a max videó felbontás amit nálam elvitt az a 192x144, esetleg 240x180, de 320x240@25 fps-ben már igencsak akadt az átkonvertált South Park :((( /hang ment folyamatosan, de a kép akadt rendesen./

    [ Szerkesztve ]

    Itt a vége, fuss el véle!

Új hozzászólás Aktív témák