Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzTomcat

    csendes tag

    1 hónapja vagyok egy ilyen telefon Vodafone verziós tulajdonosa, szóval akkor pár észrevétel a telefonról:
    Külső:
    -A körbe futó króm csík, az első ami lefog kopni, sima zseben hordástól ,már elkezdett lekopni, pedig direkt nincs más abban a zsebemben, csak a telefon. Amin pár napja kiakadtam, hogy a hátulján a nokia felirat az egy ragasztott matrica, és hozzáragadt a "K" betű kezemhez...
    -A bill. kattogása szerintem kegyetlen hangos, szinte már nem tudok emiatt egy-egy előadáson emiatt netezni mobilon ;]
    Belső: /legfrissebb software 09.41/
    - Ami nekem hiányzik az se v640i-m után az annak a lehetősége hogy több programot lehessen futtatni egyszerre. Itt egyedül a zenelejátszót lehet háttérbe tenni, és max. amit elbír egy opera mini, de azt is épphogy Több tab megnyitása esetén elszáll out of memory hibával, ahogy a javás programok közül a 3d-sek előszeretettel. Könyörgöm fél Mbyte extra memória erre a célra annyira megdobta volna az árát a készüléknek?
    -Sebesség terén, nekem érzetre erős visszalépés a v640i-hez képest /lehet csak a vodás verzió ilyen lassú, ezt nem tudhatom./
    - Hozzá adott játékok közül Snake III vicces, tekintve hogy előszeretettel akad meg 1-1 pillanatra, minden csak nem élvezetes.
    -A képernyő driverét simán lelehet fagyasztani, ha kedvencek közé az alkalmazások közül szeretnél berakni egy programot, akkor nemes egyszerűséggel bámulhatod az utolsó menüpontot, mielőtt rákattintottál.
    -A szoftverfrissítés egy jó dolog a telefonba építve, ha működne még jobb lenne, így csak kiírja hogy van, rányomok hogy frissítés, és 100%nál újraindul a telefon, kiírja hogy megszakadt a letöltés, és kívánom-e megpróbálni újra frissíteni, hát persze, pár alkalom, és egy hét után feladtam. ráadásul a telefon szerint van friss soft, a nokia ovi szerint meg nincs....
    - Tök jó hogy tanúsítvánnyal nem rendelkező programoknál minden egyes alkalommal megkérdezi hogy engedélyezem-e hogy olvasón a memória kártyáról, így emiatt én pld buktam a javas médialejátszóm.
    -A médialejátszó mért nem kezel semmilyen értelmes playlistet, és az általa létrehozottakhoz pedig csak 1-esével lehet hozzáadni./B megoldásként mondjuk képes egy mappa összes kijelölt file-ját megnyitni/
    - Néma üzemmódban, ha zenét hallgatok fülesen keresztül, és véletlen kirántom, akkor könyörgöm ne játssza már tovább a zenét kihangosítva! Ugyanez ha megy a zene, és hívnak, de mondjuk kihúzom a fülest, úgy beszélek, majd a beszélgetés végeztével nem vagyok elég gyors, akkor félig leveszi a hangerőt, és kihangosítva folytatja a zenelejátszást, amíg vissza nem dugom a fülest....
    - A Vodafonos verzióhoz én csak 1 GB-os memóriakártyát kaptam.
    - Ami nekem nagyon hiányzik az még 1 gomb róla, amivel lehetne visszalépni főmenübe mondjuk Opera minizés közben, hogy számot váltsak, esetleg hangerőt állítani a háttérben futó médialejátszóban.
    Most így hirtelen ennyi, majd ha lesz még valami ami eszembe jut akkor ha van rá igény megosztom.

    És a végére még pár kép ami a készülékkel lett csinálva.: 1 2 3 4

    [ Szerkesztve ]

    Itt a vége, fuss el véle!

  • SzTomcat

    csendes tag

    Még mielőtt valaki belém kötne hogy végig csak fikázom, a pozitívumai benne vannak a cikkben, én inkább a hiányosságaira, idegesítő dolgaira tértem ki. :U

    Itt a vége, fuss el véle!

  • SzTomcat

    csendes tag

    válasz Lasy #63 üzenetére

    Régen megoldható volt, most már azért bonyolultabb , majd 1x ha legyőzöm a lustaságom, kipróbálom ezt a féle verziót. /Nekem jadmakerel nem ment./
    Csengőhangos móka nálam is megvolt, nem is értem oda felvenni a telefont, mert mire leesett hogy az enyém az már lerakták.
    BT-nálam simán küld és fogad kb mindent, próbálj meg softwaret frissíteni.
    #64 Hát, szerintem meg nem, a se v640i-men volt gomb amivel lehetett váltani a futó alkalmazások között, és simán elment akár 3 java alkalmazás is egymás mellett. Az egyetlen dolog ami miatt lecseréltem, hogy se-nél haljon meg aki kitalálta hogy nincs jack dugó, az adatcsatlakozós átalakítós cucc miatt meg kb. a csatlakozónál a sok ki be dugdosástól úgy kikopott a műanyag, hogy simán kipotyogott már az adatkábel/fülhallgató alja belőle....emelett a kijelző felbontását kinőttem.
    #65 Opera mininél jó, meg az összes olyan alkalmazásnál, ami benne van ovi store-ban, vagy a nokia adott neki megfelelő tanúsítványt./ez mondjuk szerintem, aztán lehet hogy nagyon mellé lőttem :DDD /
    Még annyi hogy a max videó felbontás amit nálam elvitt az a 192x144, esetleg 240x180, de 320x240@25 fps-ben már igencsak akadt az átkonvertált South Park :((( /hang ment folyamatosan, de a kép akadt rendesen./

    [ Szerkesztve ]

    Itt a vége, fuss el véle!

Új hozzászólás Aktív témák