Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz kovbandi82 #28 üzenetére

    +1, ezekbe a retkes tolvaj bankokba én sem bízok.

    Mindentől függetkenül alkalmanként én használnám a mobillal való fizetés lehetőségét, csak számomra elérhetetlen. Nekem is többnyire KP-m van, ha elmegyek vásárolni, és valami gebasz van a terminállal (mert simán megeshet), lehet pislogni. Plusz sok helyen nincs is terminál.
    Viszont ha a pénztárca otthon marad, a telefon akkor is nálam van. De hát a Telenor, meg a Sunyikredit nem partner a dologban, így én kiestem a buliból.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz kovbandi82 #34 üzenetére

    Nem értem ezt a nagy szabályozást. Ahogy azt sem, mi köze a szolgáltatómnak ahhoz, hogy én a bankommal mikor, és mit intézek, mikor, és mit fizetek a számlámról.
    Viszont ha már szolgáltató mindenképp beleüti az orrát, ez a havi keretes dolog nem volna hülyeség.

    sheratan: ez mondjuk elég racionális érv, nehéz lenne vele vitatkozni. Tényleg nem lehet a pénzt eléggé biztos helyre tenni. Igaz, olyan bődületes nagy összeget nem is tudok felretenni, mert kicsi a Fiam, sok pénzt felél. Emellett pereskedek is érte, az ügyvédem is sok zsetont elvisz. De ez egy nem ide való történet. A lényeg, hogy ha százezreim, adott esetben millióim lennének, valószínű, hogy én is bankszámlán tartanám.

    Keem1: valamennyi mindig van a számlámon. Jól keresek, így a szamlavezetesi díjjal sem foglalkozom. Egyébként itthon mindenki telefon számláját én fizetem (a szüleimét is), a sajátjaim fizetéskor bankkártyáról rendezem, de jóapámét pl. személyesen szoktam fizetni, mert neki WP alatt nem akar működni a MyTelenyomor online fizetési felülete. Újságosba meg napi 20-szor botlok, ahol rendezhezem.
    Nem értem félre, a kommented utolsó felével meg teljesen egyetértek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák