Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    Szisztok!
    nagyzsolcának köszönhetően én is tulajdonosa lettem csütörtök óta egy ilyen telónak, és meg kell mondjam, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Hibátlanul, akadás-mentesen fut, tisztán és hangosan hallok és hallanak telefonáláskor.
    Viber alatt sima hanghíváson túl kipróbáltam a videó hívás funcióját is, ami ugyan nem volt egy "full HD" mód :) , számomra az élvezhető kategóriát ütötte meg így is.
    Az OTG hiánya lehetne negatívum nálam, de a 64 Gb-os microSD, amit a két SIM mellé betehettem, kompenzálta ezt a problémát.
    NFC-t sosem használtam még, így nem érzem át ennek hiányát, és noha eddig minden telóban volt iránytű, soha nem használtam azokat sem, így számomra ennek hiánya is irreleváns.
    A fényképező természetes fénynél kiválóan teszi dolgát, de a vakus fotókhoz még nem lenne rossz egy kicsit erősebb fény.
    A zenei teljesítményét értékelve is csak elismeréssel tudok nyilatkozni a készülékről. Igaz, én egy Beats by Dr.Dre féle fejhallgatóval teszteltem, ami a szarból is csodákat képes kihozni, de számomra ez állt rendelkezésre kísérletezgetni.
    A GPS-től féltem egy kicsit, de az is jól szerepelt az első kísérletem alkalmával. Próba képpen le letértem a javasolt útvonalról, amit viszonylag gyorsan reagált le a teló, és ugrott vissza pillanatok alatt az általam követett útra.
    Ezzel kapcsolatban azonban lenne egy kérdésem! Én a Waze-t preferáltam idáig a hazai online navigáció kapcsán, azonban ezen a telón nem kapok térképet az útvonal alá. Mutatja, hogy vagyok valahol, ha terveztetek vele útirányt, még mondja is, de egy fia kanyi utcát nem mutat. Konkrétan a semmiben navigál. Átváltva a Google Térképre minden rendben volt, de nekem a Waze a kedvencem a közösségi mivolta okán. Esetleg erre tudnátok valami megoldást mondani?
    Az ujjlenyomat olvasó egy picit szokatlan volt a kalibrálás során, és néha nem érzékeli elsőre jónak az ujjamat, de ennek működése is bőven a kielégítő határain belül van.
    Ami káprázatos volt számomra viszont, az az akku teljesítménye. Nálam csillagos 5-re vizsgázott. Órákon keresztül nyúztam/nyúzom, és az a százalékesésben vajmi keveset mutatkozott. Nem írom ide, hogy egy nap, két nap, stb. a tudása, mert ez a felhasználói szokásoktól nagban változó, de nekem a korábbi készülékeim igaz kisebb (Honor 6 és 7, 3000 mAh) akkujainak teljesítményeit messze messze felülmúlja.

    Végül egy utolsó észrevétel. Imádom a készülék méretét, de sajnálatos, hogy a kép nem megy ki egészen a káváig, ez talán "mégkívánatosabbá" tehette volna a kijelzőjének élvezeti értékét.

    Összességében én nagyon meg vagyok vele elégedve, én csak ajánlani tudom.

Új hozzászólás Aktív témák