Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Múlt héten vettem 535-öt feketében, matt hátlappal 30000Ft-ért hivatalos 2 év garanciával. Ennek fényében rossz vicc mindkét telefon szerintem, bár a matt narancssárga hátlap tetszik.

  • kelly416

    veterán

    válasz kolosanyi #93 üzenetére

    Nem védeni akarom, de valamiben igaza van. Ameddig androidon ráböksz valamire, megröccen a kép és töltődik a program, addig a win-es platformon úgy küszöbölték ki, hogy röccenés helyett szaladgál öt pötty, aztán elkezd tölteni. Tudom, hogy nem egy 535 vs z1compact kellene az alapja legyen az összehasonlításnak, de sajna most ez a kettő volt/van a közelemben.
    Szépen magyarul mondva kiszúrják az ember szemét egy hardver-igénytelen kis töltőképernyővel, hogy ne legyen röccenés. Persze ez is értékelhető, inkább így legyen, mint röcögjön a rendszer.
    Az már más kérdés, hogy nekem ugyan nem indulgat újra a telefon csak úgy, 1000+ óránként mégis újraindítom, mert kezd besokallni még a z1c is. Tehát készséggel elhiszem, hogy az android sem jobb ilyen szempontból egyik rendszernél sem. Bár amit valaki más írt, hogy 9 hónap után azt sem tudta a kollégája, hogy kell újraindítani a telefont... nem igazán hinném, hogy telefonáláson túl sok mindenre használta az a kolléga a telefont, ha még ennyit sem tud róla. Végletek mindenhol vannak, kár összeveszni ezeken. Sosem értettem, miért kell egymás nyakát szorongatni a csempék, a röccenések, vagy bármilyen rendszerbeli sajátosságok miatt. Van, akinek ez tetszik, van akinek az. Ezért is értek Veled egyet, hogy felesleges itt dobálózni olyanokkal, amikkel sokan a másik rendszert szapulják.

    Én éppen most estem ár harmadjára azon, hogy váltanék WP-re (mert IOS-re nincs pénzem, amúgy sem érdekel még mindig, mert a legtöbben csak csillogni használják, attól meg feláll a hátamon a szőr), de még mindig félek, hogy veszek egy jó kis WP telefont, utána meg megázok motoron és sírhatok. Mondhatnám az egyedi igényeim miatt meg van kötve a kezem, pedig már nagyon-nagyon rászántam magam a váltásra.

  • kelly416

    veterán

    válasz kolosanyi #175 üzenetére

    Igen, pont ezt mondtam, hogy nem egy kategória kettő, mégis szépen takarja a hiányosságát a WP és teszi a dolgát közben. Mindig is csodáltam, hogyan lehet, hogy egy ilyen vason ennyire szépen működik az, ami asztali gépekben is erőműveket kért mindig. :D Vagy nekem nem fáj a szemem tőle, vagy csak "kikímélem" a telefonomat, de az enyém például nem akadozik. De nem akadozott az Optimus G sem, a PF2 sem, a RAZR I sem, de talán még az ION sem. Igaz, nagyjából ebben a sorrendben egyre többet és többet töltötték ugyanazt a navit, ami mindegyiken használtam. Sajnálom, de a szókereső és társai elhanyagolható időn belül indultak mindegyiken, más megterhelő meg nem futott minden készüléken, így összehasonlítani nem tudom. Viszont tény, hogy nincs facebook, nincsenek minden pillanatban frissülő widget-ek, és nincs minden gatya progival teletömve egyik sem. Ha ugyanez lenne csak az igényem, akkor viszont már rég WP alatt karistolnék én is, hiszen a jóval olcsóbb vasak is elfogadhatóan tudják mindezt, és 80000Ft magasságában már olyan képeket is csinálnak, mint a droid bőven 100000Ft fölött. Én tuti emelem kalapom a WP előtt.

  • kelly416

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #207 üzenetére

    Nekem volt egy Wave-em. Ha nem lett volna bajom a memóriakártya írásával, vagy a Samu foglalkozott volna a hibajelenséggel, nem mindig úgy dobja vissza, hogy "a hibát nem tapasztaltuk", illetve nem veszítette volna el a már megtalált GPS jelet három lépés alatt (nyílt téren, max. főldszintes házak között a szabadban, napos időben), akkor nem lenne bajom vele, de ez elriasztott attól, hogy még egyszer Samu illetve Bada telefont vegyek. Igazából a prémium-futár garancia is pont a semmivel egyenlő ilyen hozzáállással.

Új hozzászólás Aktív témák