Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    Sziasztok,
    szemezgetek a telefonnal, ez a 150GBP-s ár nem hagy nyugodni :) Valaki még tervezi?
    Most már elég sok idő eltelt, és az utóbbi időben csendes a fórum, ezért lenne pár kérdésem:
    1. Jelly bean-en rootolható a telefon? csak a bootloader kinyitásával? (egyáltalán gond-e ez? Angliába nem biztos, h küldözgetem gariztatni a telefont, ha kell... elromlott egyáltalán itt vkinek?) Vagy ki hogyan oldotta meg?
    2. A pentile képernyő mennyire zavaró, mennyire alkalmas olvasásra?
    3. Hogy lehet normálisan fotózni (fókusz), ha nem kétpontos a fotógomb?
    4. olvastam, h nincs benne magyar nyelv - de swypeszerű, a szavakat kiegészítő gépelési mód gazdag magyar szókinccsel megvalósítható ugye?
    5. van-e még releváns inkompatibilis app (Intel-proc.)? (esetleg játék is, de az kevésbé érdekel)
    6. gsmarena: lehangoló audio teljesítmény& szegényes fotóminőség - tényleg ennyire gáz? (máshol ezt nem húzták le ennyire, de nem is szoktak olyan alaposak lenni)
    7. Van-e még bármilyen hátránya, ami titeket zavar, és nekem nem ugrott be (pl. tényleg fura pár hét után ekkora kopás... fotót tudnátok felrakni?)?
    Vagy esetleg megvárni a Moto X-et, legalább a specifikációkat, hátha tényleg lesz Mini verzió? És bízni az ígért szélesebb körű disztribúcióban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák