Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz zsirfecske #2710 üzenetére

    Kösz, számítottam Rád. Te képezed a leg erősebb magot, mióta lényegében életre kelt a fórum. :) Várok én, de ki tudja, mire. Lehet, hogy most fél évig, évig Motorola F3-at használok majd, vagy SE W300-at, mert azok még megvannak. Addig meg gyűjtögetek egy jó telefonra. Igaz, mindig lesz egy olyan, amire várni kell még egy kicsit, meg utána egy kicsit, hogy lemenjen a kezdő ára, utána meg már másikra vár az ember. :D
    Ha meg kell a navi, ott az Asszony HOS-a, a többire meg elég a gépem. Esetleg megtartom a tabot, amit szintén árulok most és lesz vonatozós androidos unaloműzős kütyüm is. Merthogy máris akadt vevő a RAZR-ra, legalábbis úgy néz ki. Így meg nem biztos, hogy illendő lenne mégis visszamondani. :U

    Baranya24:
    Köszönöm, én is így gondolom. Arról nem beszélve, hogy a PadFone 2 kapható T-nél relatíve olcsón a bolti 230.000Ft+ hoz képest. Majd ha tényleg megveszem, legfeljebb írok pár sort.

    (Tudom, még a RAZR I jó pár sorommal is tartozom. Meg van írva a nagyja, képek is vannak hozzá, csak össze kéne tenni. Meg akkora, hogy majdnem egy logout cikkel is felér. De a lustaság fél egészség, én meg teljesen egészséges vagyok.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák