Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Kront #2282 üzenetére

    Nem tudom, mi van a telefonokkal mostanában. Anno az Omniámat simán töltötte az autós töltő navi közben, pedig ugyanaz a navigációs program, csak ez jóval frissebb verzió. Mondjuk lehet, hogy pont ez a baj, a sok csicsa meg miegymás. Vagy kitaláltak valamit, hogy navigációra vegyen az ember céleszközt, ne a telefonját használja. Bár ez eléggé buta politika lenne. Minden esetre a navi jobban zabálja, mint a 3d-s játék az én észrevételeim szerint. (Ettől még előferdülhet, hogy tévedek, mert 3d-s játékot nem sokat játszom, vagy mondhatni semennyit. Csak kipróbáltam vagy kettőt és kész.)
    Nem, hogy nem nézem, hanem ki is kapcsoltam eddig rendszeresen. De mióta megvan a RAZR, azóta nem nagyon volt motoros idő. :( Legalábbis túrázni nem voltunk, a környéket meg ismerem. Na az lesz még egy teszt töltőről meg töltő nélkül, és akkor végre megírom a tapasztalataimat. Pl.: tegnap reggel levettem töltőről, elvonatoztam BP-re és vissza, megnéztem majd 2,5 filmet, több mint négy óra aktív kijelzővel és folyamatos adótorony keresgéléssel 50%-ra esett összesen 8,5 óra alatt. Szerintem ez baráti. Majd az összefoglalóhoz lesz kép is. :)

Új hozzászólás Aktív témák