Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RiddleR

    aktív tag

    válasz Drenadar #1626 üzenetére

    Azért gondoltam, hogy megosztom, mert plusz infó.
    Elmondom egy átlagos hétköznapomat. Reggel felkelés, irány a munka, ahol 8-10 órában ülök két 24"-os monitor előtt. Mi a szarnak neteznék a telefonon? Majd haza ahol szintén megy egyfolytában a gép másik 24"-ossal akkor minek neteznék 4"-on? Útközben vezetek, ott talán nem fogok a telót nyomkodni.
    Facebook és hasonló f*sságokkal nem rabolom az időmet, emailt a napi 10-12 óra gép előtt is tudok olvasni/írni, ha a köztes fél órában küld valaki amikor nem vagyok gépnél, akkor leszarom, majd írok ha akarok később. Nem dől össze a világ, ha nem válaszolok azonnal.
    GPS nélkül is képes vagyok vezetni, mert tudok olvasni táblákat, plusz a kb 10000x megtett melóhely-haza-melóhely útvonalon nem tud túl sok újdonság lenni. De persze használom, ha ismeretlen városban/országban járok.
    Tömören ennyi, de nem azt írtam, hogy minden nap ilyen, de most sikerült egy ilyet is összehozni.
    Nekem azért kellett egy ilyen telefon, hogyha szükségem van rá, akkor tudjon mindent ami kell, így nincs olyan időpillanat, amikor kompromisszumot kell kötnöm, hogy nincs lehetőség valamit megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák