Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz kelly416 #6 üzenetére

    "A méret nem minden"
    Nekem fontos hogy 1 kézzel kényelmesen tudjam használni. Volt 5"-os telefonom, azzal is elvoltam de gyakran bizonyult túl nagynak. Az esetek nagy hányadában 1 kézzel szeretek gond nélkül "kavirnyálni" a kijelzőn.
    "Az is úgy vízálló mint ez, az esőt talán kibírja. "
    Tapasztalatom szerint az eddigi legvízálóbb telefonom az iPhone 4S volt. Azt úsztattam fürdőkádban puszta véletlenségből, de semmi baja nem lett. Samsung és Nokia telefon pár csepp víztől kiadta a lelkét. Z1C még nem volt nehéz körülmények között tesztelve, de szakadó esőben már videóztam vele probléma nélkül.
    "a lenyomásához túl nagy erő kell, "beremeg" a kép"
    Érdekes, nekem ezzel nem volt még gond, de nyilván máshogy használom :)
    Ma reggel is jól jött hogy minden gond nélkül előkaptam, lenyomva a gombot, kamera már be is fókusztált mire a szemem elé került a kijelző, aztán csak egy kattintás és megvolt a gép. Mind ezt fél kézzel úgy hogy a másikban ott volt a táskám. Ilyet kijelzőről indítva nem tudsz csinálni kényelmesen és gyorsan. Már pedig éppen egy olyan eseményt örökítettem meg ami két pillanattal később már nem állt fent.
    "senkinek nem ajánlottam, hogy kövessen"
    Értem, csak furcsa volt a kijelentésed hogy a Z1C helyett egy ilyen hólapátot használnál. Méretben hatalmas a különbség. (Meg még sok más egyébben is mint írtam)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák