Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Romvr #5 üzenetére

    Arra célzol, hogy a z1c önmagában elfér ennek a kijelzőjén (majdnem)? A méret nem minden, a nők is ezt mondják, kivéve, ha kicsi. ;] Amúgy meg volt már kicsi és nagy telefonom is, nem feltétlenül számít sokat a mérete, tényleg. Legalábbis nálam.
    Az is úgy vízálló mint ez, az esőt talán kibírja. Bár az enyém úszott sok órát termálfürdőben, akkor még fiatal volt és bohó, mára megtanulta, hogy nem megyünk vízbe, mert már eláll a hátlap kicsit. :( Meg amúgy is Cordon-ban van, ha még vissza kapom egyáltalán, akkor sem biztos, hogy eladom, de van rá esély. Ha meg z3c jön helyette, akkor megvan a "varázs", nincs csere tovább egy jó ideig. :B
    A kamera gombnak semmi hasznát nem vettem a kamera gyors indításán túl, mivel a lenyomásához túl nagy erő kell, "beremeg" a kép. Sokkal finomabban lehet fényképezni a kijelzőt tapogatva. Szerintem.
    Ja? És senkinek nem ajánlottam, hogy kövessen, csak én váltanék, másnak nem kötelező. :U

    danee91:
    Asszem ezzel Neked is válaszoltam. :R

    Amúgy meg jó ez a kis ketyere, még mindig igen patinás a gyártó, jól rakja össze a készülékeit, nem kell félteni, nagyon ritkán mennek szervizbe. Szép képeket csinál, leginkább a "BÜFÉ" felirat olvashatósága győzött meg, de azért persze kíváncsi lennék, egy z1c-vel éles versenyben mennyire tudja felvenni a kesztyűt. A vas bőven elég benne, a z1c tudását sem voltam képes kiaknázni teljesen, bár a most kényszerből használt Wildfire S hátrányait pillanatról pillanatra érzem. :D Szerintem a Moto is simán elviselhető lenne a mindennapokban, főleg a nagy akku miatt, és nem utolsó sorban, amikor már ki kell váltson egy asztali gépet (gyakorlatilag fájlszerver már csak az otthoni), akkor a nagy kijelző inkább előny, mint hátrány.

Új hozzászólás Aktív témák