Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz nbg #79 üzenetére

    ha nem érdekelne az fm rádió, a minél kompaktabb méret, én tuti milestone2-re mennék, az ugyanis nem kicsit férfiasabb (kék acél kinézet: fém ház + gorilla glass ott is) és ott a jövőbeli android frissítések is sanszosabbak (3.0-hoz pl. kell majd az 1ghz proci).

    persze a m2 az eggyel magasabb árkategória lesz gondolom.

  • MC Pite

    veterán

    válasz nbg #798 üzenetére

    Ez? :link

    szerk: Hol vetted, milyen körítéssel kaptad?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • Lompos48

    nagyúr

    válasz nbg #802 üzenetére

    Indiszkrét kérdés: így mennyibe került? Akár privátban is.

    [ Szerkesztve ]

  • Memmaao

    addikt

    válasz nbg #807 üzenetére

    Postával együtt cakkundpakk? Az nagyon jó ár! Gari itthon is érvényesíthető?

    My name is Bond, James... Dean.

  • Lompos48

    nagyúr

    válasz nbg #807 üzenetére

    Köszönöm. Jó ár. Sárga irígység... :(((

    [ Szerkesztve ]

  • zaskar

    senior tag

    válasz nbg #825 üzenetére

    Én csak úgy tudom ki-be kapcsolni, ha belépek az alkalmazásba. Van olyan beállítása is, hogy anélkül is bekapcsolható? Az lenne az ikonos verzió?

  • zsirfecske

    addikt

    válasz nbg #825 üzenetére

    jó ez a zsebfáklya, köszi!

    nekem is armv7 procit írt (mondjuk 600 mhz-en, ami hibás) tesztelésnél mikor kértétek anno hogy futtassak rendszerdiagnosztikai appot, de név szerint 3610-nek jelölte. visszavonom amit írtam, ha 3630-as akkor az igenis számít, mert úgy üzembiztosabban húzható 1 ghz-re. bár 3.0-n kívül nem igen látok okot a húzásra, ahhoz meg úgyis valami kotyvalék rom kellene mert oda már ugye tuti nem lesz hivatalos frissítés.

    MC Pite:
    nem tehet bele 3630-at hivatalosan a motorola, mert úgy túl nagy lenne a házon belüli konkurencia a milestone 2-nek! de ezt is kiveséztük már. viszont a gpu-t meg nem hagyhatta ki a defy-ból, de lehet hogy olcsóbb volt neki 3630-at használni, mint 3610-hez barkácsolni. sztem ezt sosem tudjuk meg, illetve max ha lesz defy tuning app..

    "Hát aki nem webről manageli a torrenteket (én épp routeren amikor nem haldoklik a tápja...)"
    ezt nem értem, lanról és webről is megy a remote, pont ezt írtam és benne a fantasztikus és ezért imádom már ilyen kis idő után is az androidot, hiszen csak egy jól megírt free app kellett hozzá :)

    Pompi:
    Szerintem bolond aki a tegnapi bejelentések után Motorola telefont vesz. Én a helyedben örülnék, hogy nem jött meg és néznék valami más gyártót aki nem szarik a felhasználóira magasról.
    ez a magasról szarik a gyártó szöveg egy demagóg f***ság, ami az itteni fórumokon is menő flame téma minden márkánál. ha szarna ránk a moto, akkor nem bajlódna a bejelentésekkel egy hivatalos weboldal szekcióban. nyilván rizikós kiírni bármit, mert ciki ha nem tudják tartani, erre mégis kiírják pár héttel a megjelenés után. azért nem keveset dolgoztak a blurrel vsz, én megértem, hogy 2.1-el jött ki, mert gondolom nem 1 éve kezdték ezt a telefont fejleszteni és valamit ki kell jelölni. na meg ugye a pozicionálás.

    de egyáltalán nem fogadom el hogy sokan nem tudják helyükön kezelni a dolgokat. már írtam, jelenleg az van, hogy veszel telót régi androiddal amire nem is lesz/már megtörtént (1.6>2.1 mint pl optimus gt) a frissítés, vagy veszel alapból 2.1-et amire ígérnek froyot, vagy 2.2-t amire meg tutira lesz 2.3 esetleg 3.0 is, vagy veszel egy nexus s-t 2.3-al és biztos 3.0 frissítéssel. mind külön árkategória, ki-ki el tudja dönteni mi a fontos neki. aztán ha késnek a beígért frissítéssel lehet mérgelődni (mint pl milestone froyo, bár az jelenleg q4-re van ugye átírva, de ezt azért már csak tartják), addig viszont előre értelmetlen negatív hozzáállás és mások hergelése.

    ide tartozik MC Pite válasza:
    "Motorola Defy 'expected' to get Android 2.2 in Q2 2011, says O2 Germany - erre gondolsz?"
    itt mint írtam rossz a cím, itt az O2 pont első negyedévet írja előreláthatólag, tehát márciusig, ami megjegyzem teljesen korrekt. megint mondom, nem nyomhatják ki előbb defy-ra mint a milestone 2 megjelenése +1-2 hónap, hisz maguk alatt vágnák a fát! ezért is van flash lite a defy-ban meg egyéb 2.2 felé mutató tuning, ebben biztos vagyok.

    A Motorolának örülnie kellene, hogy az Android kihúzta a szarból és a Milestone szériának köszönhetően nem tűntek el a süllyesztőben, de ezt nem ezzel a sw supporttal kellene megköszönniük.
    ők csinálták a milestone-t is, örülnek neki mert azt sem volt ingyen fejleszteni, de ugyan miért adnának rá neked froyot előbb mint hogy kijön a milestone2??? 40k-val olcsóbban mindenki a milestone-t venné..

    (#850) csabby:
    lásd fentebb, a feltételezés hogy t-mobile 2.2-vel dobja ki megmosolyogtató :) ez ne hangoljon le, vedd meg mert baromi jó telefon, aztán várd velünk együtt a froyo-t. amúgy ez a frissítésre való várakozás szerintem direkt jó, mert türelemmel 0 ft-ból kapsz újdonságot pár hónappal a vásárlás után, így kevésbé viszket a pénztárcád hogy lecseréld csak az újdonság varázsa miatt :)

    (#851) lmisi:
    Na most maradt a Motorola:
    Lefedik a középkategóriát és csúcskategóriát is.
    Sajnos Európeába csak lassan jutnak el a modeljeik
    Talán telefonjaiknak van a legkissebb meghibásodási aránya.
    Nem véletlenül ők jöttek ki először Androidos strapa telefonnal.
    Upgrade politika vacak az tény, de a Sony-nál biztosan jobb. Talán a Samsungékat is lenyomja. Pl. Droidra van upgrade hónapok óta USA-ban, ikertesó Milestonera még nincs.
    Jah user nyomásra talán a CLIQ, backflip is 2.1 upgrade-t is.

    ehhez két dolog:
    - moto telók lassan jutnak át európába: defyt németországban október 27-én már amazon szállította függetlenül, usa-ban t-mobile-nál, tehát rögtön szolgáltatónál kezdett november 3-án... ok, a droid2 mióta kapható már verizonnál (ugye 2.2-vel) itt meg sehol sincs még a milestone2 vagy global ezt aláírom, de ez inkább ilyen verizonos presztízsteló, úgyhogy szerintem más tészta. defy valamiért alapból szélesebb piacra van, gyorsabban is nyitott, ezért feltételezem a frissítése is gördülékenyebb lesz.
    - megint ismétlem magam, fentiek alapján droidra jóhogy van odakint froyo upgrade, hiszen már rég bejött a droid2 és lement az első nagy eladási hulláma...

    na megint kiírtam magamból mindent és osztottam az észt :)

    [ Szerkesztve ]

  • MC Pite

    veterán

    válasz nbg #879 üzenetére

    Köszi a próbát.
    Nagy kár :U
    Már csak azért is mert a moto nem csinál érdemi fülest...

    Tel Elek: Android kettőig nem tudott ilyet az oprendsezr, azóta tud; viszont telefon és sw verzió függő hogy mennyi készülékkel 'megy' a bluetooth.
    Erről egy kis statisztikát szívesen vennénk a tulajoktól, főleg PC fronton, telefonokkal jobb szokott lenni a kompatibilitás...

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • Szabolcs_76

    csendes tag

    válasz nbg #14244 üzenetére

    Na, ezek kivételesen engem is nagyon érdekelnének.

    Bringás tartót keresek már egy ideje, de ezek az univerzálisak nem tűnnek túl megbízhatónak. Van köztük olyan is, ami egyszerűen (befőttes-) gumival erősíti a kormányhoz a cuccot. Nagyon hi-tech... Jó lenne valaki, akinek van gyakorlati tapasztalata is.

    Az USB takaró fedele szintén érdekes kérdés. Minden éjjel töltöm a cuccot, illetve navigáció alatt autóban is. Az enyém normálisan már nem is megy vissza a helyére, mivel kicsit elgörbült. Cserélte már ezt valaki?

Új hozzászólás Aktív témák