Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengemetal

    aktív tag

    válasz amanoba #6803 üzenetére

    Én Nokia BT-103 fülessel használom (gyári kuka) és Poweramp (eq-s) lejátszóval és sztem így igen jó hangzásokat lehet kihozni.

    Symbi téma: én is Nokia E51-ról váltottam, idáig csak egy dolog hiányzik, a távirányító progi :DD , de az infra eltünésével nem is nagyon lesz már. Amúgy 1-2 nap alatt megszoktam az android logikáját. Telefon vásárlás előtt nézegettem én is az N8-at és C7-et, de egyik ismerősöm vett C7-et és 2 hét alatt 3x volt vele szervízben, mert a telefon állandóan kikapcsolt magától a "legjobb helyzetekben" (hívas, gps..stb.) Ugyhogy a 3-as symbin van még mit foltozni...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem a berúgás a cél, de útba esik"

  • Aureal

    senior tag

    válasz amanoba #6803 üzenetére

    (#6803) amanoba
    Én ezzel használom amit itt írtam.
    A gyári lejátszója nagyon fapad, ami egyébként az egész Defyre igaz, hogy a Motorola nem erőltette meg magát a felhasználók elkápráztatásához, mint pl. egy HTC semmilyen téren ami a szoftokat illeti, szinte kivétel nélkül nyomni kell rá a 3rd party cuccokat ha komolyabban akarsz ténykedni rajta. Ez hátrány is, előny is egyben, én mindenesetre jobban örültem volna neki, ha már gyárilag sok okosságot rárak a Motorola. Ettől még változatlanul csúcs a tela!!! :)
    Szóval jelenleg vagy 5 lejátszót tesztelek rajta, mindegyiknek van hibája, leginkább a Winamp ami idáig bejön (ez lehet megszokás is mondjuk)
    EQ-t én nem használok, szeretem a természetes hangzást, persze ez már mindenkinek a saját ízlése...
    Amúgy fülessel tök rendbe van a Defy, a gond nekem a saját hangszórós megszólalással adódik kis hangerőn, ui. halkabb zenei részleteknél a zajszint elnyomja a tartalmat, főleg a csak sustorgás hallatszik ekkor, hozzáteszem ez nagyon kis hangerőnél (vagyis kis jel/zaj aránynál) fellelhető.
    Ami nekem nagyon hiányzik, hogy a legtöbb zenei progiban nincs kirakva az érintőfelületre hangerőszabályzó, mindig a mini oldalgombokkal kell szerencsétlenkedni. :(
    Aki mellesleg a tela felvételi képességeit szeretné professzionális diktafonként kihasználni, annak javaslom ezt az alkalmazást: TapeMachine
    Vágni lehet vele a telón! nagyon spéci, akár egy mini SoundForge! :) Az ingyen verzióban WAV és FLAC!!! formátumot tud!

    TapeMachine

  • tzl

    senior tag

    válasz amanoba #7615 üzenetére

    Én találkoztam pixelhibával, egy beragadt pixelem van, fehéren világít folyamatosan. Különösebben nem zavar, mert csak akkor látszik, amikor indul a telefon és kiteszi a Moto logót, attól jobbra van, már az android felirat is kitakarja. Ha porszem lenne, nem világítana, vagy ha épp feketébe ragadt be, akkor nem lenne teljesen fekete, ha porszem lenne.
    Amúgy remélem, cserélik majd a telefonom, böngészés közben lefagyott, teljesen, akksi ki, akksi be, moto logó és ott megáll. Akksi ki, boot recovery, data és cache wipe, semmi. Bootloader, RDS-sel feltoltam rá a gyári romot (ami egyébként is rajta volt, 2.34.1 deblured), gyönyörűen felment, reboot, majd megint megáll a moto logónál. Hardverhibára gyanakszom, de majd kiderül. T-mobile szerviznél még nincs hozzá szoftverháttér, úgyhogy motorolához küldték gariztatni. :( Ilyennel találkozott már valaki?

  • tzl

    senior tag

    válasz amanoba #7654 üzenetére

    Kikapcsolt kijelzőnél nem lehet pixelhiba, olyankor nem kap áramot ugyanis. Kosz lesz az akkor.

Új hozzászólás Aktív témák