Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rankesz

    veterán

    válasz Memmaao #759 üzenetére

    Galaxy S-en 100%os magyar nyelv van 2.1-en szóval ez nem a verziószámtól függ.

  • zsirfecske

    addikt

    válasz Memmaao #759 üzenetére

    csatlakozom Memmaao válaszához, kicsit benéztétek ezt, froyo hozza az új nyelveket, nem a motoker :) amúgy én pont ezért sz@rtam le a garit is, normális szerviz/support úgyis csak usa-ban van (nem beszélve a verizonról ami droid szériákkal külön telókat "gyárt" a moto készülékeiből, külön tartalmakkal, sőt külső jegyekkel, lásd: droid2 r2d2), ha kijön a froyo tavaszig én már verem a seggem a földhöz :)

    amúgy részemről is felesleges a magyarítás (kivéve persze a szövegbevitelt), miért akarnék egy hibrid nyelvű telefont, ha egyszer a legtöbb okostelefonnal elérhető tartalom angol nyelvű (eltekintve a weboldalaktól és néhány magyar apptól). persze aki nem tud angolul annak szempont és ez rendben is van így.

    CabalX:
    valóban kilátszik az arany csati vége, de a csatlakozás fix és patent.

    sirnemes:
    billzár nálam csak akkor old ki ha elhúzod a csúszkát, ez tuti. beállítás vagy bug nálad?

    Aureal:
    remek engadget fotók, nem is néztem eddig. egyetértek, megkőővenni és kész :)

    MC Pite:
    bluetooth tapasztalat nincs sok, mert ez wifivel sok esetben kiváltható (legalábbis a fájlküldés, médialejátszás - lásd: alapkiépítésben phone portal, dlna, media share).

    amúgy tulajoknak: imdb alkalmazás baromi profin néz ki defy-on (mint ahogy engadget app is), a fotók szinte leugranak a kijelzőről (nézzétek meg a machete oldalát, hehe), ezeket már megéri feltenni, annyival használhatóbbak a sima webpage nézetnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák