Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gagavectra21

    tag

    válasz Memmaao #6721 üzenetére

    Lehet neked nem textúra hiba de nekem egyértelműen az majd rakok fel screenshot-ot is és akkor tényleg tisztán látszik :)

    Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

  • Halo

    senior tag

    válasz Memmaao #6721 üzenetére

    de most komolyan...

    ok, igyekszek naprakész lenni - hiszen egyrészt infófüggő vagyok, másrészt van némi üldözési mániám - ööö... neked nem? :)

    s igen - szeretek segítséget is kérni, s van, amikor lusta vagyok, s egyenesen csak bedobom a csontot a közösbe, a hozzám hasonló segítőszándékúak sajnálatára várva/vágyva, s lőn, ilyenkor nem kell összegúgliznom az eredményt :)

    sajnálatomra viszont, mindezen viselkedésem havonta egyszer kerekedik a segíts-magadon-istván-is-megsegít hozzáálláson. Így aztán igyekszem használni a keresőt :)

    bár - lehet, stratégiát kellene váltanom, s hagynom kellene nyerni a Vukit :) Hiszen, ha meg van az infó az agyamban - mivel olvastam már a fórumon, legalábbis emlékszem erre, s tudom használni a keresőt - akkor érdemes lenne 06-90-es vonalat üzemeltetnem :)
    Persze, azok, akik csak belebüfögnek a fórumba, s ezzel Kozsó lelkirózsavirágdombját teszik tönkre - tuti sznobok annyira, hogy fizessenek a válaszért - a kvázi hülyeségükért. Ami nem is hülyeség, csak némi infóhiány, persze... Blikket azért megveszik... ;)

    Azt is biztos, hogy az "olvass vissza" kifejezés sajnos sokszor szerepel a hozzászólásaimban - de ha egyszer igazam van...? Bevezettetem a segítségnyújtás értékelését ;)

    no - azt hiszem, inkább visszafekszem tüdőgyuszivárba - és megnézek még egy évad House-t, ha már a Kalifornikésün már véget ért... :)

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Új hozzászólás Aktív témák