Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz #71562240 #48349 üzenetére

    Értem amit mondasz, részben még egyet is értek, de...
    - nincs már garancia a készülékre, nyilván ha lenne, nem pöcsölnék amatőr szervizesekkel, hanem menne szépen vissza a Speedshopnak, ahonnan származik.
    - igen, sufni GSM volt, mivel Pécsen más annyira nincs, pláne nem Motorola. (Itt legalább nem hajtottak el azonnal azzal, hogy nincs hozzá alkatrész, mint a többi háromból...)
    - nem a szerviznek akartam ötleteket adni, hanem magamnak, hátha találkozott már valaki ilyen hibával, és esetleg nem hardveres, hanem olyan ami szoftveresen mókolható (ROM tipushiba, ne CEE-t tegyek fel, hanem Nordicot, vagy ki tudja, bármi). Igen, valóban ezt nem írtam oda az okokhoz...
    - ha komolyabb baja van biztos, hogy meg lehetne csináltatni pl. egy alaplapcserével, de annyit az egész telefon nem ér, hogy felpostázzam Pestre, várjak pár hetet, hónapot amíg cserléik a lapot, majd visszakpjam utánvéttel, futárral a telót, ami talán esetleg működik.

    Hogy miért cseréltek hátsó mikrofont is, az egy jó kérdés. De, legalább ingyen tették mindezt, pénzt nem kértek érte (nem is kaptak volna).

    "És végül is azt akarom mondani, hogy nincs olyan eldugott, egyedi ötlet, amit hozzá lehetne tenni a köztudott ismeretekhez, főleg nem a szerviz tudásához képest."
    Pont erre a bizonyos szerviz általi "tudásra" alapozva kértem volna itt tanácsot...

    Azért köszi.

    [ Szerkesztve ]

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák