Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbali

    nagyúr

    válasz n@p@lm #48205 üzenetére

    Ugyan nem engem kérdeztél, de most én is a 3.1.27-et használom, de először wiui-t tavaly tavasszal tettem fel, azóta ezen a vonalon mozgok, mindig felrakom a legfrissebbet.

    Többször előfordultak már a következő hibák:
    1. a Play elkezd "váratlanul leállni", amikor az "Alkalmazásaim" oldalra lép (megjön az üzenet, hogy van frissítés valamihez, amikor rányomok, akkor pedig elszáll a Play).
    Anno (talán a 2.9.x-es verzióban) FR-t csináltam, hogy helyrejöjjön, mert a cache (dalvik is) ürítések, Play data wipe nem segített.
    2. a Wifi Tether random időközönként eldobja magát, amikor bekapcsolom, "Hiba" jelzéssel le is áll - ilyenkor egy cache (dalvik is) ürítés megoldja a gondot, legalábbis a következő kapcsolódásig.
    3. WiFi random időközönként nem tud csatlakozni, bekapcsolom, majd azonnal ki is kapcsol - ezt egy újraindítás helyre szokta hozni
    4. többször szokott olyasmi lenni, hogy wifi - 3G váltásnál, ha elveszti a wifi jelet és nem kikapcsolom, akkor nem tud adatkapcsolatot létesíteni a mobilneten, általában újra kell indítanom a telefont (ha megnézem a mobilhálózat beállításokat, akkor olyan, mintha nem mentené el a kiválasztott értéket, pl.: "3G a preferált") - egyik jelölésnél sincs ott a pötty, hiába állítom be.

  • kutga

    nagyúr

    válasz n@p@lm #48205 üzenetére

    Nem tudom másnál is volt-e ilyen probléma, de wiui alatt hallhatóan rosszabb volt a hangminőség telefonálás közben. A dizájn és a launcher nagyon tetszett, de mivel sokat telefonálok, így nem maradhatott. :(

    Let the Zone take me if I am.

Új hozzászólás Aktív témák