Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz bruno008 #48188 üzenetére

    "...a camera app naplózó mappáit hol találom?" Abban a mappában, amelyben a thumbnails mappa is van, ahová a fotókat is menti. Ilyen szempontból a thumbnails mappát is ideértem a naplózók közé, de van ott még mellette valami s betűvel kezdődő is, most nem tudom megnézni pontosan. És persze az operációs rendszert tartalmazó partíción, a Systemben is vannak idevágó mappák, de ott hozzáértés nélkül ne matass, és valószínűleg nem is szükséges ott matatni.

    "Amúgy, én a legelső gyári ROM verzióval voltam eddig elégedett (ott minden ment,..." Ott se ment minden, s bár valóban stabilabb volt mint az utódja, voltak annak is gyermekbetegségei, mint ahogy még a most a gépeden levő 2.2.2-es Froyo-nak is gyermegbetegsége a memóriakezelés, ami éppen a problémáddal áll összefüggésben. Szerintem a 2.3 Gingerbread az első olyan Android, ami "kész" operációs rendszernek, a felhasználás szempontjából bugmentesnek tekinthető, a korábbi verziók csak "félkészek".

    "Ha váltanék ROM-ot melyik a legstabilabb az újak közül?" Főzött ROM-ok ügyében a Mélyvíz topikban érdeklődj, de vedd figyelembe, hogy ott ez ebben a formában hetente többször előforduló, agyonunt, a legtipikusabb típuskérdés, tehát érdemes kicsit (egy-két hetet) visszaolvasnod abban a topikban, és akkor valamelyest képbe kerülsz, kapsz erre vonatkozó információkat. Elöljáróban annyit érdemes tudni, hogy a zárt bootloader miatt igazából a 2.3 Gingerbread az a verzió, amit még valóságosan, kerülő útak nélkül működtetni lehet a Defy-on, ez a CM7 szintje, ebből vannak stabil kiadások. ICS-t és Jelly Bean-t (CM9 és CM10 szintje) azonban csak félig-meddig "látszólagosan", csak kerülő utakon, a régebbi verziók kernelébe "belegyömöszölve" lehet "főzni" a Defy-ra, ezekkel ma már elérték a fejlesztők, hogy nagyjából minden funkció működik velük, de azért nem olyan stabilak, mint a CM7 szintje és egyelőre nincs is belőlük stable verzió.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák