Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Verhóó #37391 üzenetére

    Így van, előbb stable, utána nightly.

    Fura ez a wifi bug nálatok, mert nekem nem volt sosem wifi bugom. (Kivéve mikor egy wifis app összekuszálta, de akkor leszedtem a wifis appot, titanium wifipontok mentést visszatettem és azóta is működik.
    Nálam egy két nightly-t kivéve mind fent szokott lenni, és mind alatt megy a wifi.
    De mondok nektek egy olyan wifi bugot ami meg nálam egyedi. Legalábbis senkitől ne molvastam még hasonlót.
    Nálam azt csinálja, hogy ha bekapcsolt wifivel elmegyek itthonról és hazajövök, akkor 10-ből 3x előfordul, hogy nem csatlakozik vissza, sőt, a lakásban levő minden eszközt ledobja ilyenkor a router. Ilyenkor a routert kihúzom, bedugom és minden visszacsatlakozik.
    De ez nem a Defy és nem a CM7 hibája, mert már a HTC Polarisra felvarázsolt androiddal is ugyanígy viselkedett. Tehát vagy android hiba, vagy a routerben valami beállítás miatt történik ez meg.
    Épp emiatt mikor rebootolok akkor előbb lekapcsolom a wifit és úgy indítok újra (mivel ha nem, akkor ugyanúgy előfordul ez a bug mint mikor hazajövök valahonnan.)
    Lényeg a lényeg, maga a CM7 eddigi összes nightly-ja rendesen látta és kapcsolódott eddig minden wifihez amivel dolgom volt (a routeremen meg fogok szoftvert cserélni mert ősrégi van rajta, és az android miatt lehet valami bekavar neki néha.)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák