Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz n@p@lm #37085 üzenetére

    "például valakinek a memóriakártyát kezelte rosszul, vagy egyáltalán nem"
    Igen ez ismert a gyors kártyákat nem kezeli folyamatosan ledobálja, velem is volt, utána cserélte nekem az eladó (innen PH-ról) egy lassabbra és azzal nincs gond mióta megvettem. Class 4-est biztosan viszi még.
    Én néhány napra cseréltem a romot szerencsére, jó döntés volt.
    Mellesleg olvastam már olyat hogy szervízbe nem szólnak semmit a custom romért, ami könnyen lehet is mivel nem a szolgáltató (trémobil pl) szervizeli hanem Motorola szerviz, így ők nem valószínű hogy szólnak a romért hiszen lesz@rják hogy tré vagy voda. Android meg egy nyílt rendszer mi sem bizonyítja jobban hogy Razor szabadon moddolható lesz rommal az előbb linkeltem (ezzel a gyártók saját magukat szabadítják meg a fejlesztés terheitől valahol még érthető is a lépés, a legviccesebb pedig az hogy hivatalos romba custom romot használnak fel anno Samsung Spicanál hallottam). Persze ne vedd készpénznek de én közel egy éves készülékkel mikor lassan lejár a korlátlan jótállás már nem annyira izgat így. Szóval inkább custom rom ami sokkal jobb a gyárinál.
    Látom hogy elkeseredett vagy, tedd fel újra a gyárit legalább hátha javul egy kicsit a "felhasználói élmény" nekem töredék ennyi problémám volt a leírtakból még gyári 2.1-el is. Persze lehet mások az elvárások (bár leírt hibák nem mind általános hibák, így azért nehéz ezt mondani) akkor pedig ez nem a te készüléked. Volt HTC Herom ami jó készülék volt, de Defy-t minden hibájával együtt többre tartom.

Új hozzászólás Aktív témák