Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz v.szandra #25485 üzenetére

    MIre gondolsz? Mi az a "fresh"?

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

  • Pistakiss

    őstag

    válasz v.szandra #25485 üzenetére

    Háát!
    Szerintem működés közben lenne érdemes megszemlélni a kettőt egymás mellett. Az Ace kijelzője feleakkora, felbontásban, vagy még kissebb is, mint a DEFY-é, tehát egy böngésző oldal fele jelenik meg rajta, vagy fényképnézegetésnél is ez a helyzet, a memóriája is óriási a kategóriatársakhoz képest, és még jön rá a GG és a cseppállóság, valamint ütésállóság, ami azért nem elhanyagolandó. A frissítéshez meg már van a 2.2, a következő is ki fog jönni, csak idő kérdése és abban már (talán) lesz magyar nyelv. A többit meg már leírták
    A hibákkról meg még annyit, más készülékekkel is van probléma, de azt nem ide írják, az meg nem ír ilyesmit a készülékéről, akinek nincs baja. Szerintem a DEFY tulajok nagyon kicsi hányada ír ide a topikba és azoknak is kicsi hányada jelez hibákat, tehát az nem érv ellene, hogy sok hibáról olvasol

    (#25489) v.szandra

    Szerinted a készülékeket szétválogatják üzletenként, hogy jók-hibára hajlamosak- hibásak?

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

  • Bailey

    senior tag

    válasz v.szandra #25485 üzenetére

    Pl. a Media Marktban szokott kitéve lenni bekapcsolva a legtöbb szóba jöhető készülék.
    Az meg hogy nem ismered a Motorolákat nem igazán számít,mert ezen is Android van.
    Legfeljebb a kezelőfelület más minden márkánál, de mindet úgy szabod személyre ahogy neked a legjobb.
    Nekem most van egy ACE is meg a Moto is. A Defy kisebb mint az Ace, de a kijelzője mégis nagyobb mind méretben mind felbontásban, viszont az Ace színei szerinetm jobbak. A sebességük nagyjából egyforma mindkettőben 800-as proci van, bár az Angry Birds az Ace-en néha kicsit szaggat a bonyolultabb pályákon,és a Defy ugyanott nem szaggat.
    Az Ace fotói szebbek, persze nekem az Ace-en gyári 2.2 van, a Defy-n gyári francia 2.2. Más romnál lehet hogy fordított a helyzet, szóval ez nem mérvadó.Videó a Defy-n alapból VGA, az Ace-en a 2.3-as frissítéssel lesz az.De van a Marketen program amivel VGA a 2.2 alatt is.
    Beszédnél a hangminőség talán a Defyn jobb a Motorola zajszűrő technika miatt,viszont a Defy-n nekem is létezik az a jelenség hogyha beszéd közben benyomom a hátlapot pár másodpercig recseg a hangszóró, de aztán helyreáll.Pedig áprilisi gyártású.
    A zenelejátszóban nekem A Defy jön be jobban de persze ez abszolút nem mérvadó.
    És persze a vízállóság egy nagy plusz a Defy javára.
    És persze az akkuban sokkal jobb a Defy, de ez is lehet rom függő.
    Amúgy a 2.2 és 2.3 között nincs olyan különbség mint a 2.1 és 2.2 között,szóval a Defy nincs nagyon lemaradva.Egyedül az szól ellene hogy a Samsungnak van gyári szervizháttere,de ha szolgáltatónál veszed a Defyt akkor mindegy mert onnantól a szolgáltatónak kell megoldani a garanciát.
    Ja és persze csak a Samsungban van magyar nyelv.

Új hozzászólás Aktív témák