Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz fi:zi'k #1518 üzenetére

    Ebben van igazság :)

    Bár az is igaz, hogy nem lenne ez, ha 100 e HUF kicsengetése sokaknak 1-2-3 vagy akár fél havi fizetésük lenne.
    Normál esetben egy normál melósnak (értem itt könnyű fizikai, pl. arufeltöltő ), illene egy ilyen telefont legalább fél, 1/3 havi fizuból tudni megvenni!:) Szellemi melósnak akinek úgymond több képzettségének kellene lennie, csikkzsebből kellene kiráznia ezt az összeget, értem itt kb. a fizetése 1/4-e, 1/5-e minimum.
    Tudom vannak ilyenek sokan, jelenleg is, de kb ennek kellene az átlagnak lennie és nem a "követendő","áhított" példának :)
    Most nem azt mondom, hogy az árakat kellene lejjebb tekerni :)

    Előre szólok, nem akarok ebből vitát, meg politizálást :)
    Csak hát nem véletlenül paranoiásak az emberek :)
    Bár így is megérdemelnének 1-2 kobakon csapkodást :D Akár beleértve engem is :D

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Trabby

    aktív tag

    válasz fi:zi'k #1518 üzenetére

    Hát elég bizalmatlan vagyok az biztos:P
    Kb egy éve barátnőm rendelt egy valamilyen kinyithatós nokia telefont abból a boltból ami a Lurdy házban van. Leírás szerint új volt, felhívta őket. Ott is azt mondták, hogy új. Aztán megjött a telefon, karcosan.. Bevittük személyesen nem akarták vissza adni a pénzt. Aztán csak sikerül őket meggyőzni.
    Azóta bizalmatlan vagyok, és soha nem rendlenék telefont. Csak és kizárólag személyesen.

Új hozzászólás Aktív témák