Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz hétalvó #11080 üzenetére

    Háát!
    Azzal kezdtem, hogy nincs, de mivel minden hsz-t elolvastam, így tudom, hogy ehhez nem kell senkitől sem ilyesmit kérdezni!
    De ezután az sem fog nagyon meglepni, ha olyan kérdéseket is fel fogsz tenni, ha már megvetted, amikre úgyszintén csak olvasni tudás és jó következtetés az orvosság!
    Egyébként én is nagyon szeretnék egy ilyen készüléket, de nem kártyásan, hanem az előfizum meghosszabításával, tehát ezért érdekelnek azok, amiket itt írnak. Majd akkor, ha megvettem és valamit nem fogok érteni, akkor kérdezgetek, az eddíg leírtak csak elmélyítik a vágyamat a Defy iránt.
    Ja egyébként én nem vagyok sem ph, sem egyéb fanatikus és mégis volt, van türelmem ezt a kb 11000 hsz-t elolvasni.
    Egyébként esetleg, ha komoly válaszokat várnál, akkor tudhatnád, hogy kiktől kérdezz, és azoktól tényleg kimerítő és valós válaszokat kaphatnál. Szerintem a többi felhaszunáló csak sablonos választ tud adni, mint az elöttem hsz-ló is, ami ugye egy olyannak, mint Te nem mond semmit.

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

  • Memmaao

    addikt

    válasz hétalvó #11080 üzenetére

    Egy kicsit nagy az arc, az biztos... ph-s válasz alatt nem adod. Lehet, hogy Pistakiss kispista hozzád képest hozzászólásban, regidőben, nyílván én is az vagyok, de igaza van OVB! És ez rád is vonatkozik! És tényleg nem jó a szűrőd, mert ha beírod itt a keresőbe, hogy e52, hát kidob egy csomó, veled hasonszőrű telefont használó véleményét, akik arról váltottak defy-re!
    Azt sem értem, hogy hardcore felhasználó véleményét kéred, de kikapcsolt 3g-ről beszélsz... Hardcore felhasználó napon belül lemeríti, átlag user, mint mondjuk én, aki ha nem kell net 2g-n tartja, és munkájából kifolyólag nincs annyi ideje, hogy folyton menjen a kijelző, buzerálja, bírja a 3 napot.

    És a 11107-es kérdésedből is sugárzik, hogy semmit nem olvastál vissza... A fehéren nincs T-mob logó. A fekete keret azon matt, a feketén lakkozott. A fehér rész megkarcolva fehér marad, a karcba a kosz beül és látszik, de csak ki kell mosni, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák