Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzl

    senior tag

    válasz ricsike81 #10013 üzenetére

    OVB!!!!!!!!!!!!!!!!

    Motorola update NEM LEHET 2.2, mert még nem adták ki, 2.51.1-re frissített, amint azt be is linkelte, az meg 2..1, tehát Eclair.

    Ezeket már mind leírtuk ezerszer, vissza kéne olvasni 2-300 hszt, nem többet...

  • Memmaao

    addikt

    válasz ricsike81 #10013 üzenetére

    Kedves Ricsike! A hozzáállásod nem megfelelő ehhez az egészhez. Kérdéseidet végigolvasva elég hamar leszűri az ember, hogy nem vagy tisztában a dolgokkal (jelenleg) és máris rootolni, romozni akarod a telefonodat. Így könnyen elronthatod ám, úgyhogy ajánlott egy alapos utánaolvasás, kereső használata itt a fórumban és akár a gúglizás a neten. Ha csak annyit beírsz a fenti keresőbe, hogy update, vagy 2.51.1, minden kérdésedre lesz válasz, én is tegnap linkeltem be a motorola update oldalát, ahonnan a programot letöltve szépen látni fogod, hogy hogyan kell házilag frissíteni a telefont. De a kedvedért, hogy még keresned se kelljen, tessék, belinkelem mégegyszer: [motorola update sw], annyi a dolgod, hogy figyelmesen elolvasod az első 3 lépést, aztán raksz egy pipát a I have read Step 3 about third-party media. szöveg elé és letöltöd a programot. Utána ha usb-n a laptophoz kötöd a mobilt, automatikusan felismeri az imei-t, hogy melyik piacra szánt készülék, és hogy van-e hozzá elérhető update. 2.51.1 viszont nem downgradelhető, vagyis 2.21-re, 2.34-re nem tudsz visszatérni, de mielőtt erre is rákérdeznél, keress vissza, mert ez is lerágott csont.

    2.51.1: Amit eddig észrevettem, az a jobb reakcio az érintésre, akadásmentes, és úgy, hogy éjszaka is üzemben volt, mert dolgoztam, már két napja megy, végig wifivel, egy kis játék, big bang theory, netezés és még mindig van 25% az akkuban :))

    Go launcher update: Témákhoz van beálítható walpaper, Go wallpaper néven meg is jelenik a wallpapers menüben és a preferences/display settings-nél van screen transition opció, így a főképernyők kocka, kártya, forgó és szélmalom animációval is tudnak váltani, nem csak elcsúszva. Szerintem a cube a legf@szább!

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák