Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feketepeti

    aktív tag

    válasz RootRulez #8930 üzenetére

    Én a Defy-t, mert elég gyakran kerülök poros környezetbe és istenkirály, hogy ez tömített.

    Egyébként lényeges különbség nincs közöttük, kivéve, hogy szoftveres oldalról azért kiforrottabb a Desire, de ugye volt ideje rá.

    Az enyém még az első szállítmányból való és 2.1-es első szofttal volt is szopás rendesen.

    (IMAP SSL, SMTP TLS, WIFI dobálás, stb) Tehát újonc korában az is szopás volt. Aztán jöttek a javítások és fasza stabil lett.

    A Moto egyelőre szopós korszakban van, de remélem jönnek majd javítások.

    Ha ettől eltekintek, jobb választás nekem a Defy, mert kicsit hordhatóbb méret, igaz vastagabb, de nem annyira tepsi, ugyanakkora kijelző mellett.

    És aki nem egész nap irodában ül, annak külön plusz, hogy napfényben sokkal-sokkal jobban olvasható a kijelző. Gyakorlatilag a Desi Max fényerőn olvashatatlan (direkt napfény) a Defy pedig 60%-on is tökéletesen olvasható. Ugyanabban a pillanatban egymás mellett.

    A Desire azért kézbe véve minőségibb benyomást kelt, de az ára sem ugyan az.
    Akkuval is jobban bírja a Defy.
    És persze nincs a Desire féle szopás, hogy mókolni (App2SD, Data2Sd...) kell a romot, mert kevés a belső memória és pár nagyobb alkalmazás után egyszerűen elfogy.
    A Sense viszont egy nagy plusz a HTC-nél és elég sokat kell telepítgetni, hogy valami hasonló legyen a Moto, de nem lehetetlen.

    Fényképezője a beállításokat tekintve bénább, minőségre sokkal jobb a Defynek.

    Nálam a Defy a nyerő, de lehetnek más igényű emberek, akiknek meg nem.

    Én nem játszok, nem hallgatok zenét a telefonon, erről nem tudok nyilatkozni.

    Ha valami konkrét kérdés eszedbe jut, kérdezz nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák