Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vétó

    aktív tag

    válasz lmisi #7779 üzenetére

    Ok, cáfolat (féle)

    - nekem a gyári 2.34-es ROM van a teflonon, az összes hozzá tartozó gyári alkalmazással
    - a telefon nekem telefon, tehát elég sok hívásindítás/hívásfogadás történik
    - több mint 600 kontaktom van
    - GoLauncher EX-t használok
    - nem gyomláltam
    - nem rootoltam

    Működés:
    - még sosem fagyott le hívás után
    - nem akad össze a GoLauncher a wödörrel (bár nem tudom, ezt hogy kellene észrevenni)
    - a calendar nem szép, de használható - én használom, megy a szinkron a PC és a telefon között
    - tárcsázó - vannak rajta számok, amiket ha megnyomok, akkor annak az értéke megjelenik a megfelelő mezőben, ergo használható

    A gyári levelezővel nem voltam elégedett (az egyik céges fiókomból eléggé össze-vissza töltötte le a leveleket), ezt lecseréltem K-9-re, azóta ok. Érdekes, hogy két másik céges fiókról meg rendben jöttek a levelek... :F

    Az akku nagyjából 1,5 napot bír ki. De ezalatt folyamatosan lóg a WiFi-n, 5 percenként szinkronizált leveleket, Twittert, Facebookot, naptárat, Evernote-ot. És néha a Skype is folyamatosan fut. Ebből következik, hogy nyomkodom is elég gyakran. Szóval szerintem ezekkel és a telefonálásokkal teljesen rendben van ez az üzemidő.

    Érzésem szerint a legtöbb probléma, amit hibának neveztek, az a bug vagy feature keveredésen alapul.
    Az, hogy nem tetszik a naptár, nem azt jelenti, hogy rossz, tehát nem hiba. Ráadásul lecserélheted.
    Az, hogy összekeveri a kontaktokhoz kapcsolt fotókat, az hiba, amit javítani kell.

    Egyébként kérdésem az összes használóhoz: kinek mennyi kontakthoz van egyedi baszok rendelve (csengettyű, kép, szaghatás, mittoménmégmi), mert kezd egyre inkább az a gyanúm lenni, hogy a híváslerakás utáni fagyások oka errefelé keresendő.
    Én nem használok sem egyedi csengőhangokat, sem képeket (na jó, egy kontakthoz de), és nincs is vele semmi bajom.

    - Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

Új hozzászólás Aktív témák