Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MP28

    csendes tag

    Sziasztok,
    Defy-s vizes élményemet szeretném megosztani Veletek, nehogy úgy járjatok, mint én: másfél hónapos várakozás után tegnap megvettem, hazavittem, beállítgattam, amiket akartam, majd egy hirtelen gondolattól vezérelve kitaláltam, hogy leöblítem. Minden védőfül benyomkod, megigazít, majd egy kis kézmosóban (ami a WC-nkben van), épp csurdogáló víz alatt szépen körbetisztogattam. Fél órán belül páracsík jelent meg körbe a kijelző szélein, ami reggelre olyan 5-7 mm-es sávot öltött a teljes kijelző körül. Egyébként hibátlanul működött (még). Ma a boltban kezdtem, kérdeztem, hogy mi volna ez?? Hamar széttárták a kezüket, így onnan a nagykerbe (itt azt kibökték, hogy nem a hátlap volt laza, lehet, hogy kijelző körül lehet illesztési, ragasztási hiba, de nem szedhetik szét), onnan a szervizbe, és mindenhol azt a választ kaptam, hogy ez így nem vízálló, erre nem vonatkozik garancia. Aztán vissza boltba, hogy akkor egy új telefonnal vagy a vételárral távoznék, de udvariasan kizökkentettek.... Átvették a telefont, hogy a szervizzel való jó kapcsolatukra alapozva megpróbálják elintézni, hogy megvizsgálják... Itt áll a dolog. Se pénz, se telefon. Szerintetek? Vigyázzatok a vízzel!!

    Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák