Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csofti

    tag

    válasz ronaldo #4970 üzenetére

    Layar megy, azon kívül, hogy terhel és néha totál lefagy.
    Viszont előbb ki kell választani, hogy melyik réteget kívánod nézni, utána megjelenik a kamera.

    Wikitude ugyanez, de általában jól is megy. Kivéve most, mert épp nem találja a GPS-t :D
    Vagy valamit elfelejtettem bekapcsolni :)

    Programajánló
    Zeam launcer nagyon klassz, gyors meg trükkös dolgokat be lehet állítani, pl. pár alap gesture-t, amit egyből a telefonáláshoz és a programlistához kötöttem. Klassz!

    Jorte nevű progit ajánlom annak, akinek jó naptár kell, feladatlistával, remekül testreszabható widgettel.

    A nemrég belinkelt FM rádió progit külön köszönöm, nagyon szuper, örülök, hogy sikerült a gyári - nem túl használhatót - rádióprogit kiváltani vele. :R

    Bug report:
    azonkívül, hogy a recent callban néha összekeverednek a képek (aztán észrevétlenül megjavulnak), és ezt írta is valaki, az is kissé zavaró, hogy a programok nevei átíródnak. Pl a Wikitude nekem most Hot Spot search néven fut :)) De akkor hol a hotspot search? :)) Nem mintha kellene...de ez egy kissé hülye bug.

    Aureal: a legutóbbiakat mutatja csak, nem a memóriában lévőket.
    Advanced Task Managert használok, az teljesen jó. Bár van úgy, hogy nem szed ki mindent. Esetleg Android Assistant, azzal egész érdekes dolgokat be lehet állítani (Startup, stb) és kissé részletesebben mutatja a folyamatokat. Nah, jól beködösítettem ezt a mondatot :DD

    [ Szerkesztve ]

    cs

Új hozzászólás Aktív témák