Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dahab71

    csendes tag

    Sziasztok!

    Köszönöm mindenkinek az értékes hozzászóllásokat és a még értékesebb emaileket!!!
    Két fronton próbálok meg most egyezkedni a túlhúzott csavarok miatt, mivel tudom, hogy nagy becsben tartottam a telómat és még amikor nyáron egyszer leejtettem nem voltak megrepedve a fülek.
    Itt már jelenleg nem a 30.000 Ft-os telefon értékéről van szó számomra, hanem arról, hogy egy hangszóró csere után nem vállalják be az elhibázott túlhúzást!!!Tteljesen hülyének nézik az embert és a második visszaküldéskor készített fényképekkel magyarázzák a bizonyítványukat. Ez 2012-ben számomra
    s z á n a l m a s. A T-mobilnál is értetlenül állnak a dolgok előtt, hiába nekem adnak igazat.

    Nekem azt tanították, hogy ha elcseszek valamit akkor gerincesen válaljam érte a felelőséget.

    No de se baj minden bosszúállás nélkül meglátjuk, hogy hosszú távon ki mennyit nyer és veszít ezen a dolgon. Van olyan cég a környezetembe, ahol a mai napon a kis történetem miatt sajnos 12 db. RAZR MAXX megrendelést mondtak le a bizonytalan szerviz háttér miatt. Eddig Defy-ket használtak (10 db-ot) és még egyiknek sem tört le a füle. Ja de nem is voltak szervizbe.

    Mégegyszer köszönöm mindenkinek!
    Ja és szerviz előtt mindenképpen fénykép mindenkinek!!!!

    dv: Dahab71

Új hozzászólás Aktív témák