Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamul

    tag

    Hali! Adok egy gyors helyzetjelentést, hogy én hogy jártam és a végén szeretném a segítségeteket kérni!
    Tehát a helyzet úgy indult, hogy kontakthibás lett a headsetem, mert a csatlakozónál megtörhetett a vezeték, szóval még amíg garis, addig szerettem volna cseréltetni. Na igen ám, csak épp a Cordon-t nem lehetett semmilyen elérhetőségükön megtalálni, szóval hívtam hát a vodát, akik szerint azért mert megszüntek. De az volt a szerencse, hogy bevihettem hozzájuk is, hogy majd rajtuk keresztül gariztatom. Na most ez azzal járt együtt, hogy a headset mellé le kellett adni a telómat is (aminek semmi baja nem volt!), gondolom az imei szám miatt, mer a nő állítása szerint csak így tudja átvenni. Hát végül belementem, (kaptam egy cseretelót is, sztem szar, de haverok szerint egész jó volt, mer csoda hogy egyáltalán androidost adtak:D) Bár úgy éreztem h a nőci le akart volna beszélni erről az ügyintézésről, mert ilyet szól h "ezt általába nem szokták garanciába cserélni" Na de nem ez a lényeg, hanem h 2 hét után végre megérkezett, aztán hál'istennek cserélték a headsetem is, de még pluszba szoftvert is frissítettek rajta elvileg (ezáltal eltünt az összes programom! :O ) és ami meglep, még az oldallapot is cserélték! Végülis nem bánom, mert egyszer véletlen leejtettem szóval volt egy kis karc az oldalán, de nem értem ezt mind miért... az új hátlap nem olyan fényes, hanem kicsit mattabb anyag. Ezt csak érdekességként gondoltam h megosztom veletek. A kérdésem az összes progim újratelepítésével kapcsolatos, ugyanis a régit már tök jól belaktam itt meg 0-áról kell mindent újra kezdeni :(
    Szóval annak idején valami more locale nevű progival sikerült a google dolgokat magyarítanom, valakinek van ebből egy működő változata? Mert amit a marketen találtam, abban nincs magyar nyelv! szóval régen nem az a verzió volt nekem... :S

Új hozzászólás Aktív témák