Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Docky_SD

    csendes tag

    válasz Docky_SD #37372 üzenetére

    Na Sikerult CM7 et is bootolni 20111025-NIGHTLY-Defy.zip

    Előzmények: Sikerült DEFY+ Gyári ROMOT .2.3.4 feltenni FULL SBF ként. Innentől visszafelé nem lehet romot frissíteni egyszerűen. :W Gyakorlatilag ez a gyári rom és egy kínai 2.1-es ami elindul a telefonon. Semmi más nem. Vagy boot-loop van , vagy pedig csak a bootloaderig jut (többnyire full fekete kép bootmódba lépve sem ír ki semmit, de RSD Light látta). :C

    Több leírás is kering, hogy rakjuk vissza, de nekem egyik sem hozott sikert, pedig pontosan követtem minden lépést. ennek ellenére sem ment. Innen is kaptam ötleteket és a leírások közzt is szerepelt megoldás, de nekem azzal sem sikerült.

    Ezen leírás
    szerint viszont elindult egy CEE 2.2 Froyo.
    Ezután a leírtak szerint sikerült CM7 is tenni rá.
    A 2.2 frissítés után ne 2ndinit recoveryt rakjatok mert megint megdöglik és bootloop lesz.
    Hanem GoAPK recoveryt !!

    Ha elindult a 2.2 root és goapk után lehet CM7 buildeket rakni. De simát, boot nélkülit !
    Wipeolni tilos, 2.2 re visszaáll pár dolog és összekeveredik, kezdheted előről :)

    A kérdés hogy az előzmények (rengeteg rom felrakás stb) befolyásolta e a linkelt leírás sikerét nem tudom. Gyakorlatilag minden file ugyanaz az összes leírásban.

    Remélem segít annak, aki így jár :)
    :))

    PS: Régi Defy SOC kamerával és ujra van kép :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák