Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz villanyos #338 üzenetére

    sajnos a napsütésről már lecsúsztam, de csináltam pár fotót, viszont kb semmi értelme nincs, mert utólag jöttem rá hogy defy harmad fényerőn volt, wave meg fullon... sajnos wave-et már nincs alkalmam újból fotózni, be kell érjétek azzal, hogy a defy kijelzője bár lcd, de tűéles (tényleg, a linkelt defy manual pdf-et nézegettem rajta, 2mm-es betűkkel is olvasható, számomra hihetetlen volt elsőre). színek rendben vannak és legalább nem olyan túltelítettek mint a wave-nél. azért az amoled nyilván jobb fogyasztásban is, de eszembe nem jutna bánkódni miatta. no meg mi férjen még bele a 100k körüli összegbe, 1 kilós aranyrúd talán? hehe :)

    b4zsi-:
    én is elbizonytalanodtam kicsit a teszt előtt, hogy nem-e m2-t kéne vennem, de utólag hülyeség lett volna, főleg első androidos telefonnak. 2.2-vel maradéktalanul elégedett leszek vele, oké egy hdmi jól jönne, bár inkább csak menőzésnek, nem használnám ki úgyse. a qwerty abszolút nem hiányozna már, eleinte úgy gondoltam kell nekem, de most már nagyon megy a multitouch keyboard kezelése, és fizikai gombokon meg amúgy sem lesz sose ékezet, úgyhogy nem gyorsítana eleget a gépelésen (viszont nem keveset ront a tartósságon). amúgy hosszú ű és ő betű egyelőre nincs, minden más ékezet pöpec.

    SymbianOS:
    telefonálni lehet vele, hangminőség nálam kiváló volt, ugye van speed dial, ha elveszed a füledtől visszakapcsol a kijelző, ha lefordítod elnémul a csörgés stb. (ezeket csak azért írom le megint, mert külön be kell pipálni, nem alapértelmezés, ahogy hittem).

    egyéb:
    - 3d-s játékot nem futtattam vele még, légyszi írjatok free címeket, amik igényesek, mert nincs most érkezésem utánakeresgélni.
    - eddig az egyetlen problémám a kapcsolataim rendbeszedése volt, régi SE telóról szenvedtem át a kontaktokat sim kártyán, ami az ékezeteket persze elcseszte, úgyhogy órákat tököltem vele. de akinek van egy jó mentése, vagy vmi exportja, annak biztos egyszerűbb lesz. a másik, hogy ugye blur (jelen esetben a régi telefonszámaim), gmail és fb kontaktok rögtön megjelennek a címtárban, ezeket nagyon egyszerűen lehet összelinkelni egy kapcsolatba, bár az eltérő nevek esetén csak a jó ég tudja mi alapján választ a kettő közül :)

    UPDATE: ja a rádiót megpróbáltam, de én vagyok a béna mert a music playerben sem tudtam előcsalni az equalizert. pedig elvileg van benne, neme?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák